Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez már volt régebben is, szerintem kamu.

Ha meg mégsem (de egyébként is <_< ), akkor ezek a hozzászólások a legjobbak:

"Teljesen megértem. Hiszen többször elmondta, hogy Ő nem ilyet akart, ráadásul a parti napján szerette volna megkapni.

Gyakorlatilag édesanyja nem figyelt oda arra, hogy mit is szeretne a lánya, ebből lett a konfliktus. Az érzelmi hevesség teljesen természetes. Tizenéves korban az identitáskeresés és az önállóságért való küzdelem nagyon heves lehet."

"Én sem fogadnám ez ezt a jappó TT koppincsot, igaza van."

"Abszolút megértem a kiccsajt. Nekem a suttyó ősök egy kék porschét vettek a 12. szülinapomre, amekkora köcsögök, pedig én sárga lamborginit kértem. Úgy szájon is rúgtam anyámat, hogy vagy húsz misit otthagyott májámiba a plasztikai dokinál, mire visszalapátolták bele a kollagént."

"Teljesen igaza van a kiscsajnak, a Lexus a nagyot álmodó kispolgár autója. Ebben a korban nagyon fontosak a szimbólumok, a márkajelzések, hogy be tudj illeszkedni a közösségbe. Egy ilyen átlagautóval onnan könnyek kinézhetnek és egy ilyennel tényleg ciki lehet a barátnők előtt mutatkozni. Egy porsche boxter vagy egy slk sokkal jobban illett volna az imidzséhez mint egy ilyen nevesincs japán szekér.

A helyében én is nagyon dühös lettem volna."

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emléxem az

volt, és ő egy kék saab-ot kapott és tán pirosat akart volna. Mondjuk ettől a lényegen nem változtat. Míg mi azon kínlódunk, hogy egyik napról a másikra biztosítsuk a jövőnket, mert sose lehet tudni, addig egyes hisztis kis p.csák azon buknak ki, hogy a 10-20-30 milliós kocsi nem olyan, és nam akkor van, amikor ő szerette volna... püff egy sallert neki...

ui: piros... és nagyon megrendezett szaga van ezeknek. de felháborítak is, ha valósak... és biztos van ilyen a valóságban

Link to comment
Megosztás:

Nekem az a véleményem hogy vannak ilyenek....sőt ennél még rosszabak is.

Az öregem eladta az Rx8-at.....Egy 22 éves gyerek vette meg,de azért jófej volt mert ő szerette volna megvenni egyedül csak nem kapott hitelt.....Miért is kapott volna mikor 22éves és iskolába jár.Sebaj apu kipótolta neki a fenmaradó kb 3 milkát...ha már itthon is ez van akkor mi lehet olyan országkban ahol tényleg más értékrendel élnek az emberek :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.