Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

egyébként nagyon jók és hangulatosak a videók, végre van normális és élvezhető képminőség :rolleyes:

ezek szerint végre a razziaparának szigeten? vagy megint kint parkoltatok?

Az eddigiek nagyon ratyik voltak?

Több oka van. egyrészt a régi HP gépem nem volt a helyzet magaslatán, utána meg a divx-be konvertálás még rátett egy lapáttal..(mondjuk lehet meg kellene tanúlnom normálisan konvertálni <_<)

A mostani videók meg már a Pana TZ1-es géppel készültek. Ez azért már jobb videót csinál, csak épp marha nagy méretben, mint ahogy láthattátok.. viszont megy a zoom, az autófókusz, a fénymérés is videózás közben.. ezért jobbak szvsz a videók.. no meg mert már van 2gigás kártyám, igy mehetett VGA-ba a felvétel.(bár igy is csak asszem kb. 22perc fér rá..)

És a yardok jaja.. nem egyszer, hanem kétszer jöttek, de csak áthaladtak a pályán, és már mentek is tovább... meglepően lightosak voltak...

Link to comment
Megosztás:

Az nem elég? <_<

kicsit hiányzik, hogy kimenjunk és hülyére röhögjuk magunkat de nekem péntekenként sokszor más program van....sőt mostanában megint állandósult a szombati melo is :rolleyes:

Egyébként elférünk többen is a váci úton... :P

hehe ;)

ha este megyek mindig teszek egy kört a Vácin de soha nincs semmi :D

Link to comment
Megosztás:

Vele versenyzett a Feri? :rolleyes: ?

Jahh.

Ezt szerintem már rég feladták...ha eddig nem találták meg...

Szerintem meg ha van esze akkor elrakják az autót egy darabig és nem mozognak vele. Egyszer úgy is előkerül megint. Ha meg nem akkor szétbontják. Rendőrék meg többet érnek vele ha néha elgurulnak ilyen történéseken és csak körbenéznek infó után.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.