Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ehh. nah végre! Kész vok a linkelgetéssel.

Köszönet Lantinak a tárhelyért, Petyának a videózásért, a résztvevőknek hogy emelték a rendezvény hangulatát.. stb stb :rolleyes:

Szóval ITT vannak a videók.. lehet sassolni őket...

Ui: kell hozzá egy quick time vagy ami kezeli a .movot

Illetve bármi gikszer van, szoljatok.. nem jó a link, vagy esetleg ismétlődik valamelyik.. stb.. thx

Link to comment
Megosztás:

Ott van, hogy limitált időre biztosítja a tárhelyet Lanti.

Node ennyire ? :rolleyes:

Nah igen <_< Vagy az extra unja majd meg, hogy nincs hozzá oldal.. szal asszem Lantinak is küldök a html ből...

Javítottam,szóval elvileg mostmár mennie kellene neki..

Link to comment
Megosztás:

dögölne meg aki ki találta a MOV formátumot de utálom ekkora egy trutyit ..

azért sem rekom fel azt a mocsok almás lejátszo progit ...

ha valaki mas ugyanigy nem akarja feltelepiteni ajanlom neki a media player classic -ot az mindent lejatszik

A MOV az tényleg egy átok. Szar kép, szar hang, nagy méret.

Pláne amióta az aple inkább spyware program, mint rendes lejátszó.

Link to comment
Megosztás:

dögölne meg aki ki találta a MOV formátumot de utálom ekkora egy trutyit ..

azért sem rekom fel azt a mocsok almás lejátszo progit ...

ha valaki mas ugyanigy nem akarja feltelepiteni ajanlom neke a media player classic -ot az mindent lejatszik

:rolleyes: Ezzel nem vagy egyedül <_< Én is rühellem, de ebben a formátumba ment a fényképező..

Lanti meg kérte, hogy küldjem már át neki a videókat.. extrára.. igy dupla vagy semmi.. ;)

Majd valamikor esetleg lesz belőle divx.. de igy legalább full minőségű.. amit eddig találtam mov-avi convertert, azzal konvertálás után sötétebb lesz a videó.. igaz azt már lehet lehetne virtuál dubbal szerkeszteni, de.. még nem próbáltam.. nem nagyon volt időm játszani velük...

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Ezzel nem vagy egyedül <_< Én is rühellem, de ebben a formátumba ment a fényképező..

Lanti meg kérte, hogy küldjem már át neki a videókat.. extrára.. igy dupla vagy semmi.. ;)

Majd valamikor esetleg lesz belőle divx.. de igy legalább full minőségű.. amit eddig találtam mov-avi convertert, azzal konvertálás után sötétebb lesz a videó.. igaz azt már lehet lehetne virtuál dubbal szerkeszteni, de.. még nem próbáltam.. nem nagyon volt időm játszani velük...

van egy nagyonjo coder akarmit atkodol ha a gépen fenn van a codec

Canopus Procoder nek hivjak ..

jo sokba kerül de ha gondolod legkozelebb oda adom valahogy

Link to comment
Megosztás:

Ehh. nah végre! Kész vok a linkelgetéssel.

Köszönet Lantinak a tárhelyért, Petyának a videózásért, a résztvevőknek hogy emelték a rendezvény hangulatát.. stb stb :rolleyes:

Szóval ITT vannak a videók.. lehet sassolni őket...

Ui: kell hozzá egy quick time vagy ami kezeli a .movot

Illetve bármi gikszer van, szoljatok.. nem jó a link, vagy esetleg ismétlődik valamelyik.. stb.. thx

A GSi oldalra is fel pakolhatóak az avi kiterjesztésű fájlok, abból lehet konvertálni flv-t és közvetlenül az oldalon megnézni .

Link to comment
Megosztás:

Gelko miben töröd a fejed????

:rolleyes: <_<

Amúgy 215 már feszül, 225 még mindig picit, és a 235 áll rajta egyenesen elvileg...szerintem...

per pill azon h az egyik vizsgáztató miért nem bírja a képem...2.alkalommal viszgázok nála, tökmindegy mit mondok de ugyanaz a vége...az ajtót meg rá***sztam...ugrálni nem lehet mert azon a tanszéken van még sok sok félevem..mindegy nem ide tartozik...

Azért kérdeztem mert van egy felni a carstylingon mi szép meg pont jó az osztóköre a senire, csak nincs hozzá gumi...szerencsétlen tulaj egyre lejebb viszi az árát ;) lehet várok még egy hónapot és ingyen oda adja...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ATOM! 1-2 pici részlet nem tecc, de semmi sem tökéletes, talán még én sem.... :rolleyes:

Szerintem qrva jól néz ki...bár lehet, hogy csak így képeken...mert 1.5-ért nem rossz ár, friss fénnyel, meg a feelinggel amit nyújt...csak kár hogy nyóócccelep...

Nemtom mi baj a nyócszeleppel - régen is bevált, sok túrós volt ilyen, és nagyot megy az is, higgyétek el....

Link to comment
Megosztás:

Szerintem qrva jól néz ki...bár lehet, hogy csak így képeken...mert 1.5-ért nem rossz ár, friss fénnyel, meg a feelinggel amit nyújt...csak kár hogy nyóócccelep...

Csak az van amit beszéltünk, érekes hogy ennyi munka és pénz ráköltése után eladják ennyiért...

Vajon miért? <_<

(Meg azért a 260 pacira is kíváncsi lennék... :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.