Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:P hiéna ő is ;) Nem, a gyerek normális tényleg mindig van neki valami jó cucca. van neki kint egy arab haverja és amint van valami fullos opel jó áron azonnal jelzi neki és megy ki érte. Ennyivel van előrébb. <_<

de még nem ért vele haza és a pénteki csapatások híresek e világon :rolleyes:

Váltó megvan mindkettő, egyelőre elég jól bírták... :D

Bár nem hiszem, hogy az F25-nek baja lenne, mert elég masszyvnak tőnik.

Jól meglepődtem, mert majdnem akkora, mint egy F28.

Jaa és kell hozzá egy C20LET, vagy C25XE kuplungtárcsa, mert nem passzol hozzá az XE-é.

Majd még zaklasd a srácot a tartóm miatt, mert az egyiket nem találta és egészen más, mint az F20-é, megnéztem Tomnál és nagyon hasonlít az F28 tartójára.

Link to comment
Megosztás:

:D hiéna ő is ;) Nem, a gyerek normális tényleg mindig van neki valami jó cucca. van neki kint egy arab haverja és amint van valami fullos opel jó áron azonnal jelzi neki és megy ki érte. Ennyivel van előrébb. <_<

de még nem ért vele haza és a pénteki csapatások híresek e világon :rolleyes:

Igen ez tényleg így van,én is ismerem Andrist igen jó darabokat hord be Svájcból.

Link to comment
Megosztás:

ige 195/50/15 ...

Köszönöm a sok építő szólás-mondást!

Akkó' nemtudom mit vegyek :rolleyes:

Kicsit nézelődök használt után hátha találok valamit de, duen/sztájlingról nem nagyon akarok venni mert a használt gumiról elég nehéz megállapítani hogy szálszakadt e...

Maximum innen tőletek vennék...

nekem pont 195/50-es méretben van a goodyear eagle F1. igen lehet érezni vezetés közben azt, hogy tapad rendesen. anno 10000 per darabért vettem, úgy hogy 400 kilómétert futottak elötte.

Link to comment
Megosztás:

ige ezzel én is kiegyeznék, mert a mintája nagyon jól néz ki és a gumiteszt.com -on is (többekközt) jót hallottam róla...

egy cimborám ma azt mondta hogy 9-10 körül hoz nekem új YOKOHAMÁT ami nagyon jó ár ... de majd ha a kezemben a gumi akkor nyilatkozok addig ez csak legenda ennyiért <_<

Yokobol az S DRiVE tetszik igazán bár elvileg az meg extrémen gyorsan kopik...

Hát ez is olyan mint az olaj kérdés mindenki picit másképp vélekedik.

Más;

Dini! Az ablaktörlő mocik nem mennek , kipróbáltam őket most, de a calibra motor persze működik ;) azzal meg nem megyek semmire. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

én személyesen ismerem a srácot, jó haverom. Svájcból hoz minden kocsit, utóbbi időben sok túrós calit hozott. De a turbós atrája elég lassan készül el. Már több mint másfél éve építi. Biztos tutira megy alkatrészek terén. Hivatkozzatok rám és olcsóbban adja a cuccokat :rolleyes: Egyébként Veszprémi és Andrásnak hívják.

Nem ő árult a duenen egy piros gsi alól egy garnitúra RH ZW3-at?

Link to comment
Megosztás:

volt neki de hogy ez az e? anno én tettem fel neki ebayre mert ott akarta eladni. Zsír állapotban, ventus gumikkal. Azért árulta mert porsche cup felnikre váltott.

Igen akkor ő lesz az.Anno amikor kereket kerestem akkor beszéltem vele az RH-ák miatt de sok volt nekem picit amit kért értük.A beszélgetés során nekem is mondta hogy turbós astra-t épít.De ez már tényleg nem most volt mert már lassan 2éve megvan a felnim.Ja és ismerte az autóm előéletét merthogy mikor gsi-t keresett nagyon sokat megnézett itthon.De végül ha jól emlékszem kintől hozott gépet.

Link to comment
Megosztás:

Igen akkor ő lesz az.Anno amikor kereket kerestem akkor beszéltem vele az RH-ák miatt de sok volt nekem picit amit kért értük.A beszélgetés során nekem is mondta hogy turbós astra-t épít.De ez már tényleg nem most volt mert már lassan 2éve megvan a felnim.Ja és ismerte az autóm előéletét merthogy mikor gsi-t keresett nagyon sokat megnézett itthon.De végül ha jól emlékszem kintől hozott gépet.

igen az övé is svájci. Anno behozott egy ismije 50 GSI-t!!! Azt mondta neki: Andris, hoztam pár gsi-t és egyet neked. Ővé full extrás, minden benne van ami anno belekerült egy astrába. És kevés km-rel cossi fejjel, klíma, bőr el. napfénytető stb. Írigylésre méltó

Link to comment
Megosztás:

Korekt vót Dinibá, arról volt szó ha nem működnek akkor elboltoljuk a dolgot csak írtam hogy "tipikus én" hogy van 3 astra motorom meg egy cali és naná hogy egyik astra sem működik <_<

A caliról leszedhetném a tengelyes+tekercses részt de patentolva van szóval elég necces hadművelet ...

Diny miket árulsz??? :rolleyes: rontja az imidzsed
Link to comment
Megosztás:

Na! mintha az enyémet hallanám :rolleyes: csak a fele már nem működik ... <_<

De a cossi fej is stimmel nálam, bár szakértelmetlenségem nem tudja hogy ez a Cossi(Demo , tegnap felsötétített hogy az van nekem) miért is jó pontosabban, de lényeg hogy van olyanom is ;)

igen az övé is svájci. Anno behozott egy ismije 50 GSI-t!!! Azt mondta neki: Andris, hoztam pár gsi-t és egyet neked. Ővé full extrás, minden benne van ami anno belekerült egy astrába. És kevés km-rel cossi fejjel, klíma, bőr el. napfénytető stb. Írigylésre méltó
Link to comment
Megosztás:

Közben én is hazaértem. A szigetröl egészen az M0-ig díszkiséretem volt, Lali és Sonique végig jöttek velem.

Hát, nem nagyon találok szavakat a Lali Vactrájára, mert az a hang és az a gyorsulás nem semmi, amit az az autó müvel. :rolleyes:

Remélem legközelebb el is fog tudni vinni egy körre és nem csak körbeautózni fog.

Amikor én padlón nyomom neki, akkor ö kényelmesen elmegy mellettem(gondolom félgázon <_< ), aztán nyom egy kövéret és elhúz hatalmas dübörgéssel. Így még nem elözött meg autó közúton. ;)

Link to comment
Megosztás:

Írtam a keresek topikba is de ugye nem mindeki olvasgat mindent...ezért halkan megsúgom, gumit keresek, ha esetleg valakinek van a polcon elfekvő... akkor...

csak érdekességként... én jobb árat nem találtam sehol újban;

(ezeket néztem ki magamnak, tudomásom szerint ezek jó gumik)

Falken ZE 512 FALKEN 11999,-

Good Year F1 Eagle GSD3 GOOD YEAR 13990,-

Toyo Proxes T1 R TOYO PROXES 13990,-

Yokohama S Drive YOKOHAMA 16999,-

bár a yokót drágállom ... nem mintha a többi szinte ingyen lenne :rolleyes:

Hello.

Itt nézted?

http://www.gumik.com/start.html

Link to comment
Megosztás:

pont jó lenne neked belöle az ülés :rolleyes:

igen azért hívtam <_<

bár sztem túl nagy árat mondott volna mert kb 50nél többet nem tudok per pill rászánni de egy próbát megért...majd hétfőn hívom hogy mi lett a kocsival...

Srácok ha ilyen jól ismeritek szóljatok már pár jó szót az érdekemben ;)

Link to comment
Megosztás:

Na! mintha az enyémet hallanám :rolleyes: csak a fele már nem működik ... <_<

De a cossi fej is stimmel nálam, bár szakértelmetlenségem nem tudja hogy ez a Cossi(Demo , tegnap felsötétített hogy az van nekem) miért is jó pontosabban, de lényeg hogy van olyanom is ;)

A Kolbenschmidt hengerfejek a rossz anyagválasztás miatt hajlamosabbak voltak a repedésre.A Cosworth fejekre ez nem volt jellemző.Mi sem mutatja ezt jobban hogy az ebay-n 1 Cossi fej árából veszel 2-3 (jó!!)Kolbenschmidt-et.

Én minden eddigi guminkat tőlük vettem!Nagyon korrektek,vesenyképes árakkal és friss gyártású gumikkal!

Link to comment
Megosztás:

Közben én is hazaértem. A szigetröl egészen az M0-ig díszkiséretem volt, Lali és Sonique végig jöttek velem.

Hát, nem nagyon találok szavakat a Lali Vactrájára, mert az a hang és az a gyorsulás nem semmi, amit az az autó müvel. :rolleyes:

Remélem legközelebb el is fog tudni vinni egy körre és nem csak körbeautózni fog.

Amikor én padlón nyomom neki, akkor ö kényelmesen elmegy mellettem(gondolom félgázon <_< ), aztán nyom egy kövéret és elhúz hatalmas dübörgéssel. Így még nem elözött meg autó közúton. ;)

Nem véletlenül mondta, hogy ha eléri a gépe a 400LE-t, akkor levszi a Cs.ről.Örülök, hogy épségben haza értél.Mi vagyis én továbbra is szívok a kicsivel.Ez a rázós dolog nem akar múlni.Nem a váltó a hunyó, mert igaza van Kiskasza hawerjének, ha gáz lenne a difi, lenne hangja.Most féltengelycsukló csere lesz.Amint lesz miből.De gondolkodom egy normális nyomtávszélesítőn is.Elvégre alapanyag van, csak kicsit le kell redukálni.Jó lenne már, ha végre összeállna a taliga, mert így.............

Link to comment
Megosztás:

Közben én is hazaértem. A szigetröl egészen az M0-ig díszkiséretem volt, Lali és Sonique végig jöttek velem.

Hát, nem nagyon találok szavakat a Lali Vactrájára, mert az a hang és az a gyorsulás nem semmi, amit az az autó müvel. :rolleyes:

Remélem legközelebb el is fog tudni vinni egy körre és nem csak körbeautózni fog.

Amikor én padlón nyomom neki, akkor ö kényelmesen elmegy mellettem(gondolom félgázon <_< ), aztán nyom egy kövéret és elhúz hatalmas dübörgéssel. Így még nem elözött meg autó közúton. ;)

és tudnád utána mit kapott visszafele egy motoros :D

csak pislogott meg vigyorgott... de sok esély nem volt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.