Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tudni kell spórolni vele.

Egy kollegám a G Astrájára azért vett Falkent, mert mondtam, hogy nekem eddig bevált.

Toyo, és Falken között nem tudott választani.

Mondtam, hogy a Falkent ismerem, használom, nincs vele gond, de mivel a másik is jó márka én kipróbálnám azt is. Pláne azért mert csak pár száz forint volt a két gumi között. Nos a kollega a Falken mellett döntött, és eddig nem volt rá panasza.

Link to comment
Megosztás:

Írtam a keresek topikba is de ugye nem mindeki olvasgat mindent...ezért halkan megsúgom, gumit keresek, ha esetleg valakinek van a polcon elfekvő... akkor...

csak érdekességként... én jobb árat nem találtam sehol újban;

(ezeket néztem ki magamnak, tudomásom szerint ezek jó gumik)

Falken ZE 512 FALKEN 11999,-

Good Year F1 Eagle GSD3 GOOD YEAR 13990,-

Toyo Proxes T1 R TOYO PROXES 13990,-

Yokohama S Drive YOKOHAMA 16999,-

bár a yokót drágállom ... nem mintha a többi szinte ingyen lenne :rolleyes:

nekem good Year van és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Link to comment
Megosztás:

ige 195/50/15 ...

Köszönöm a sok építő szólás-mondást!

Akkó' nemtudom mit vegyek :rolleyes:

Kicsit nézelődök használt után hátha találok valamit de, duen/sztájlingról nem nagyon akarok venni mert a használt gumiról elég nehéz megállapítani hogy szálszakadt e...

Maximum innen tőletek vennék...

Link to comment
Megosztás:

Én 185/60-14-ben vettem Bfgoodrichot, méghozzá a profiler2-t.Nagyon jól tapad, bírja a nyúzást is, ill. tegnap próbálgattam esőben, de az Astra szária futóműve nem volt annyira partner a dologban, a gumi viszont tette a dolgát.Viszonylag nagy sebességről is jól betapadva fogta meg az autót.

Egyetlen hártánya csak ennek a gumának, hogy sztem az egyenesfutást nem támogatja.Aztán lehet, hogy ezt csak én képzelem be magamnak, de a Fulda Carat Extremo jobb volt ebből a szempontból.De tapadásban a Bf jobb.Sztem.

Link to comment
Megosztás:

könnyen meg lehet állapítani a használt gumiról is, hogy jó-e. :rolleyes:

nézd a vaterán is, és tudok egy helyet itt a 11kerben, ahol egy nagy raktárban több ezer

garnitúra használt gumit adnak, elég elfogadható áron. a budafoki úton van, pontos címet

nem tudok, de ha kifelé jössz a lágymányosi hídtól, kb 300-400m-re jobbra lesz egy iparterület

bejárati kapu, azon kell bemenni, és kb a terület legközepén kell keresni a gumis-felnis raktárat.

Link to comment
Megosztás:

Hmhm ... köszönöm!

Azt áruld már el hogy honnan tudod egy gumiról hogy nem szálszakadt e?

Szerény személyem azt csak felnin körbe pörgetve szúrja ki...ha dudoros mondjuk...

könnyen meg lehet állapítani a használt gumiról is, hogy jó-e. :rolleyes:

nézd a vaterán is, és tudok egy helyet itt a 11kerben, ahol egy nagy raktárban több ezer

garnitúra használt gumit adnak, elég elfogadható áron. a budafoki úton van, pontos címet

nem tudok, de ha kifelé jössz a lágymányosi hídtól, kb 300-400m-re jobbra lesz egy iparterület

bejárati kapu, azon kell bemenni, és kb a terület legközepén kell keresni a gumis-felnis raktárat.

Link to comment
Megosztás:

BERTONE

jah ige a bőrös bertone...

tegnap esett róla szó kinnt...

most beszéltem vele mondta h nagy az érdeklődés, van ki az egészet vinné van ki a motort van ki csak a belsőt...jövőhéten még hívom hogy mi maradt a kocsiból... az árra azt mondta h ebay-en szokták adni-venni a cuccokat és olyan áron adja...

ő árulta a schmidteket is, de lesz még Brock és Keskin...

jah meg turbós gsi-t épít épp....

Link to comment
Megosztás:

most beszéltem vele mondta h nagy az érdeklődés, van ki az egészet vinné van ki a motort van ki csak a belsőt...jövőhéten még hívom hogy mi maradt a kocsiból... az árra azt mondta h ebay-en szokták adni-venni a cuccokat és olyan áron adja...

ő árulta a schmidteket is, de lesz még Brock és Keskin...

jah meg turbós gsi-t épít épp....

én személyesen ismerem a srácot, jó haverom. Svájcból hoz minden kocsit, utóbbi időben sok túrós calit hozott. De a turbós atrája elég lassan készül el. Már több mint másfél éve építi. Biztos tutira megy alkatrészek terén. Hivatkozzatok rám és olcsóbban adja a cuccokat :rolleyes: Egyébként Veszprémi és Andrásnak hívják.

Link to comment
Megosztás:

... Hivatkozzatok rám és olcsóbban adja a cuccokat :D Egyébként Veszprémi és Andrásnak hívják.
biztos ez? nehogy telefon lecsapás legyen egyből! :rolleyes: :P

Váltó megvan? Azt nekem nehogy baja essen a sok csapatás miatt <_<

Tanúsíthatom, hogy az este még láttam egy F25-öt a corsa hátuljába berakva. ;)

Link to comment
Megosztás:

biztos ez? nehogy telefon lecsapás legyen egyből! :rolleyes: :lol:

Tanúsíthatom, hogy az este még láttam egy F25-öt a corsa hátuljába berakva. ;)

:lol: hiéna ő is :P Nem, a gyerek normális tényleg mindig van neki valami jó cucca. van neki kint egy arab haverja és amint van valami fullos opel jó áron azonnal jelzi neki és megy ki érte. Ennyivel van előrébb. :D

de még nem ért vele haza és a pénteki csapatások híresek e világon <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.