Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ááááá mié 2.8ad van? nem tudom, nem próbáltuk csak 2.5-höz. Nem tudom hogy viselkedne, meg hogy egyáltalán ki lehetne e próbálni. :rolleyes: valaki valami okosat erre?

Hát ha 2.5-hőz jó volt a 2.8-hoz szerintem nem lesz.Én csak abból indulok ki hogy mindenhol megjegyzik hogy csak 2.5-höz vagy "redtop engine" -hez való.

Van az ebay-n egy pár de közel sem annyi mint a 2.5-höz.Ez mondjuk nem tűnik rossznak.

Link to comment
Megosztás:

Hát ha 2.5-hőz jó volt a 2.8-hoz szerintem nem lesz.Én csak abból indulok ki hogy mindenhol megjegyzik hogy csak 2.5-höz vagy "redtop engine" -hez való.

Van az ebay-n egy pár de közel sem annyi mint a 2.5-höz.Ez mondjuk nem tűnik rossznak.

Hát 35 pacit egy szimpla chip nem dob egy szívón az biztos. meg hogy másolt chip az is biztos.Valóban jók az eds továbbfejlesztett chipjei ph2 és ph3 sőt valaki már ph5-ről beszélt <_< no mindegy Ha végre rá tudnám beszélni azt a bizonyos embört arra hogy vegye fel végre a kapcsolatot egy kintivel, akkor lenne neked való fain kis chip. Dehát hiába mondom neki :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hát 35 pacit egy szimpla chip nem dob egy szívón az biztos. meg hogy másolt chip az is biztos.Valóban jók az eds továbbfejlesztett chipjei ph2 és ph3 sőt valaki már ph5-ről beszélt <_< no mindegy Ha végre rá tudnám beszélni azt a bizonyos embört arra hogy vegye fel végre a kapcsolatot egy kintivel, akkor lenne neked való fain kis chip. Dehát hiába mondom neki :rolleyes:

mint latod ez nem csak sima chip

tengelyhez van irva .. 280 ha jol latom ..

és ugy igen is reális

Link to comment
Megosztás:

Írtam a keresek topikba is de ugye nem mindeki olvasgat mindent...ezért halkan megsúgom, gumit keresek, ha esetleg valakinek van a polcon elfekvő... akkor...

csak érdekességként... én jobb árat nem találtam sehol újban;

(ezeket néztem ki magamnak, tudomásom szerint ezek jó gumik)

Falken ZE 512 FALKEN 11999,-

Good Year F1 Eagle GSD3 GOOD YEAR 13990,-

Toyo Proxes T1 R TOYO PROXES 13990,-

Yokohama S Drive YOKOHAMA 16999,-

bár a yokót drágállom ... nem mintha a többi szinte ingyen lenne :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Falken ZE 512 FALKEN 11999,-

Good Year F1 Eagle GSD3 GOOD YEAR 13990,-

Toyo Proxes T1 R TOYO PROXES 13990,-

Yokohama S Drive YOKOHAMA 16999,-

bár a yokót drágállom ... nem mintha a többi szinte ingyen lenne :rolleyes:

Szerintem Falken, vagy Toyo, illetve Pirelli Zero Nero.

Ennél olcsóbb szerintem is csak használtan lesz (duen.hu, carstyling, aprónet, vatera, használtautó).

Link to comment
Megosztás:

Falken ZE512 egy másfél nyaras gumi napi használat melett ha egy gsi-re kerül! Tudom mert ezt használtam és ami elöl volt tavaj az került hátra utána oda még jó volt. A tapadása tökéletes ezért kopik is de esőben nincs a helyzet magaslatán.

hihihi... nem csak GSi-n ilyen tiszavirág életű a Falken. :rolleyes: De tény, hogy száraz úton még nem hagyott cserben, vizen meg alapból óvatosan megyek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.