Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hello Srácok !

Sajnos egy GSI-vel kevesebb szántja mostantól a magyar utakat. :rolleyes:

Hálás lennék, ha tudnátok nekem mondani jó fajta bontót, ahol nem keveset adnak azért, ami megmaradt szegényből.

Esetleg egy jó szerelőt aki vágja a kadett témát, mert az enyém már az elején megbicsaklott.

Előre is köszi.

Addig is emlékezzünk. Ilyen volt fénykorában: rucsy.uw.hu

Tégyleg kár érte.

Mindenképp bontani kell? Nem menthetö?

Link to comment
Megosztás:

Demó!

Érdekel a váltóm? mert ha nem akkor én nem megyek ma ki lurdyhoz.

Amúgy az én sárvédő peremem vissza van hajtva mert olyan 4-5 mm -es és ahogy most mértem a cimborám f astráján(5 ajtós ugyan) neki olyan 15-18 mm lehet ...

És így is bele ér az a **** gumi ....

Akkor jó, én is ott leszek akkor elöbb, mert fél 6-ra hozzák oda nekem az F25-ös váltót.

Viszont, ha utána kocsikázunk, akkor átrakom hozzád, mert a Te kocsid úgyis erösebb. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Demó!

Érdekel a váltóm? mert ha nem akkor én nem megyek ma ki lurdyhoz.

Amúgy az én sárvédő peremem vissza van hajtva mert olyan 4-5 mm -es és ahogy most mértem a cimborám f astráján(5 ajtós ugyan) neki olyan 15-18 mm lehet ...

És így is bele ér az a **** gumi ....

Gyere csak nyugodtan. :rolleyes:

Kell a váltó.

Link to comment
Megosztás:

holnap meglesz a váltó és akkor talán minden megvan. A calival? Legszívesebben felgyújtanánk :rolleyes: Ugye a múltkor beletört az utolsó cserélendő gyertya. OK másik hengerfej. Tömítése cserélve OK. Erre mitadj isten HF felrakásánál az utolsó csavar kiszakítja a blokkból a menetet. Na bázz erre akkor még mit mondjak. Pedig csak 100Nm-nél tartottunk. Most szar van a palacsintában. HF megint le és várunk mert kicsit beleuntunk. Kellene vmi menetjavító de nem tudjuk van e ilyen. Félretesszük a calit és elkezdjük összerakni a motort az astrához.

Nekem is azzal lett egyszer megcsinálva a Rekord.

Nekem is a belső hf. csavarnál adta meg magát a menet.

Szerencsére melóból tudtam vinni haza ezt a Heli-Coil cuccost.

Azóta már többször is volt leszedve a hengerfej de nincs gond a menettel.

Link to comment
Megosztás:

Menteném én, de a szerelőm beadta a kulcsot. Már a tűzfal alatti hattyúnyakat sem talált. Eddig jutottunk. Szóval ha van valami szaki, aki megcsinálná, nem lenne ellene kifogásom. :rolleyes:

A hátsó motortartóra gondolsz? Olyant még lehet, hogy én is tudok neked.

Szerintem nagyon sokmindent meg lehet venni bontva, csak inkább a Duen.hu-n és a hasznaltauto.hu-n nézelödj.

Link to comment
Megosztás:

Nos, én nem vagyok autószerelő, de ránézésre, ill. a szerelő elmondása alapján, húzatni kell a kasztnit+az egész motor és futómű tartó részt kell cserélni. Azonkívül kell egy első lökös, két sárvédő meg egy motorháztető. A motortér kicsit összement, de a blokk, meg minden más tljesen épp maradt. Szóval aki nekem kell, az egy jó karosszériás vagy lakatos, vagy valami.

Link to comment
Megosztás:

jó az oldal, de azt a fenti hírportálos bannert lehet le kellene venni...most pl pont egy "Szex közben lakat ragadt a péniszére" hír főcíme világít....nem veszi ki túl jól magát imho.... :rolleyes:

Az swi-s befolyásoltság, szal marad. <_<

Inkább tanulj belőle, mik történhetnek veled, ha nem vigyázol! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.