Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Aztán a következő pillanatban már szarik is bele az új pelusba... :rolleyes:

felpörögnek az események <_<

Itt mindenhol ennyi....4.2%-4.5%-5%-6%

Akkor még ott van 7 hónap,és az elején nem kell babakocsi....van még idő bőven.

de jó, hogy nem arrafelé van ilyen dolgunk... vagy kitudja, lehet már rég eladtuk volna a csába....

ja, és nem kell babakocsi, csak mózeskosár. Javaslom, próbáld ki, milyen cipelni egy alapból 3-5 kilós, igen terjedelmes mózeskosarat, benne egy 3-4 kilós dinnyével, úgy, hogy ne essen ki. ;)

Link to comment
Megosztás:

ja, és nem kell babakocsi, csak mózeskosár. Javaslom, próbáld ki, milyen cipelni egy alapból 3-5 kilós, igen terjedelmes mózeskosarat, benne egy 3-4 kilós dinnyével, úgy, hogy ne essen ki. :rolleyes:

A 4.n lakunk már 5 éve..A bútorok nagy részét egyedül hoztam fel úgyhogy már hozzá vagyok szokva rendesen....Másik panelba nem megyek,mert a lift kivételével hibátlan a mostani,egy családi ház meg 25milka környéke,amihez elég komoly hitelt kellene felvenni,és drágábban eladni a lakásunkat....Ez van sajnos nem tudok mást csinálni

Link to comment
Megosztás:

Hát kettőnk közül nem tudom ki/kik baszogatják többet a másikat, lassan egy éve ugyan azzal... <_< csak neked az olyankor jópofa...így nem érzed a súlyát... :rolleyes:

Érdekes hogy akkor nem zavar,ha te csinálsz ilyeneket........És azt hiszem hogy személyeskedésben meg messze viszed a prímet ;) ,de engem nem zavar.....Sőt.....

Link to comment
Megosztás:

A 4.n lakunk már 5 éve..A bútorok nagy részét egyedül hoztam fel úgyhogy már hozzá vagyok szokva rendesen....Másik panelba nem megyek,mert a lift kivételével hibátlan a mostani,egy családi ház meg 25milka környéke,amihez elég komoly hitelt kellene felvenni,és drágábban eladni a lakásunkat....Ez van sajnos nem tudok mást csinálni

kemény dió, sajna.

hihihi...

nem röhög. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A 4.n lakunk már 5 éve..A bútorok nagy részét egyedül hoztam fel úgyhogy már hozzá vagyok szokva rendesen....Másik panelba nem megyek,mert a lift kivételével hibátlan a mostani,egy családi ház meg 25milka környéke,amihez elég komoly hitelt kellene felvenni,és drágábban eladni a lakásunkat....Ez van sajnos nem tudok mást csinálni

falun lakás Rlz! <_< Óccsójé, nagy kerttel, Diesel OOOOval....... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.