Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azt tudják, hogy újonnan ~120 a 4 felni meg ~ 100 a 4 gumi? :rolleyes:

Mondjuk így hogy a kék-feketén volt, inkább az eszmei értéke nagy. Lehet, hogy nem is tennék autóra, hanem kiállításról kiállításra vinnék, egyébként meg vitrinben lenne...

Link to comment
Megosztás:

Hátsó lámpa mehet Kecsónak,elsőre kell valami madár....Ki kell venni a vectra digitet,és viheti a fickó 800ért :rolleyes:

Így belegondolva már értem Attila miért mondott rá 650et....Ennyit még simán ki lehet árulni belöle,lehet nekünk is megérné megvenni.Tom esetleg <_<

Link to comment
Megosztás:

na jó, akkor a jelek szerint biztosan győz, aki odaállít egy turbós GSi-vel? <_< csak mind a négy dugó legyen benne jó

Hihihi...

Egyenlőre a sárc akit Tom is ismer...hát nem fogjátok elhinni, de még nincs pénze rá...elöbb el kell adnia az autóját... :rolleyes:

Szóval feltettem 1 misiért...hátha...de hogy mi lesz a vége még nem tudom...az biztos hogy megy a háztól...ha 650-ért akkor annyiért...

Link to comment
Megosztás:

Hihihi...

Egyenlőre a sárc akit Tom is ismer...hát nem fogjátok elhinni, de még nincs pénze rá...elöbb el kell adnia az autóját... <_<

Szóval feltettem 1 misiért...hátha...de hogy mi lesz a vége még nem tudom...az biztos hogy megy a háztól...ha 650-ért akkor annyiért...

Azért mi elött oda adod az Attilának ennyiért szólj légyszi :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nektek úgy sem adnám oda ennyiért... ;) <_<

Érdemes volt vele akkor ennyit szenvednünk..... :hehe: ;) :D :P Nekem nem is az autó kell,mert akkor biztos nem lenne szétbontva és nem kell még1 nyüg.Inkább az a hőterelő kellene ami a leömlő felett van :rolleyes: ,esetleg a kormányt elcserélhetnénk,váltógomb,szoknya,más most hirtelen nem jut eszembe :lol: :lol: :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.