Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha figyelte volna a hirdetést a CS-on akkor 210-ért vihette volna(840 euro), ebayre felraktam 2 nap alatt elment 950-ért :rolleyes: Amúgy sokan érdeklődtek iránta főleg deutsch-ok de itthon maradt Mo-n egy Székesfehérvári calibrásnál. Már írt pár emilt hogy szív vele, berakta de magas az alapjárat, sokat eszik stb. De én mindent elmondtam neki mit kell csinálnia hova menjen belövetni a pillangókat stb. Majd megoldja. vagy eladja ő is ha nem akar szívni

Link to comment
Megosztás:

Ma megyek lövök pár fotót a kocsikáról hogy is néz ki. Lassan halad a fényezés mert lusta a szaki <_< elvileg a 7en kész lesz. De én már nem hiszek neki. Amúgy ha készen lesz akkor elmondom mennyibe fájt nekem a lakatolás fényezés és anyagköltség. Lehet hanyatvágja valaki magát ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos, mert ez csak 45-ös.

Bár nem olvastam végig, ha minden földi jót ad hozzá, ami a képen vanna, akkor drágább lesz.

Hát kicsit több dolog van hozzá mondjuk 2 compi máshogy megírva de azokban sem bíznék nálam is kidobta az 55ös hibakódot, ami ugye a hardver hibára utal, magyarul szar IC-re írták meg a progit és szerintem egy fost írtak rá. check állandóan ment.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.