Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megkímélt 5 ajtós esetleg? :D

a tied még mindig megvan ? :rolleyes:

pénteken jön haza külföldről akkor tudok többet, de nekem a caravan szimpibb <_< bár jelen esetben az a lényeg h jó legyen mert nyár végén azzal akar visszamenni Stockholmba...

beszélt off autókról is de inkább lebeszélem ;)

Link to comment
Megosztás:

a tied még mindig megvan ? <_<

Mivel műszakilag okés a gép, de fehér, és klíma nélküli, így akár be is tolhatnám az árokba.Szal inkább eladtam a Lancert.

Oszt még mindig megvan.Amit venni akarok helyette, az is sokáig meglesz, mert nem kapkodnak érte, de legalább klímás, és ritka darab...............lesz, ha minden összejön. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mivel műszakilag okés a gép, de fehér, és klíma nélküli, így akár be is tolhatnám az árokba.Szal inkább eladtam a Lancert.

Oszt még mindig megvan.Amit venni akarok helyette, az is sokáig meglesz, mert nem kapkodnak érte, de legalább klímás, és ritka darab...............lesz, ha minden összejön. :rolleyes:

akkor küldj pár infót az astráról (ár stb) de klíma nélküli nemnagyon bejövős <_< de sosem lehet tudni

Link to comment
Megosztás:

Mivel műszakilag okés a gép, de fehér, és klíma nélküli, így akár be is tolhatnám az árokba.Szal inkább eladtam a Lancert.

Oszt még mindig megvan.Amit venni akarok helyette, az is sokáig meglesz, mert nem kapkodnak érte, de legalább klímás, és ritka darab...............lesz, ha minden összejön. :rolleyes:

Csak nem arra a Z22SE Caravanra célzol,amit egyszer belinkeltél,és itt van Győrben?

Link to comment
Megosztás:

Vagy az, v. pedig egy Vectra B 2.5V6.Utóbbi esélyesebb.Meg olcsóbb is, szerencsére! <_<

A Caravanról lebeszélnélek..Ma odaugrottam és megnéztem.Lekoppantott f.stalicska,agyon ütve-vágva... ;) Valószínűleg céges vagy banki visszavett volt.Már be se indítattam,mikor odajött a srác.Mondja,hogy azért van ilyen jó áron ,mert így néz ki,erre én mondtam neki,hogy ezzel a motorral ennyiért még jó állapotban is nehéz lenne eladni. Próbálkozott még,hogy mégis mennyit érne nekem ,de otthagytam. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

akkor inkább már a Babu féle MV6....vagy nem ?

nem szeretnék MV6-t, és idegenkedek a hátsókeréktől is.vagy front, v. pedig 4X4.Előbbi esélyesebb........

Amúgy Tomi023 álmodozik MV6-ról, de előtte el szeretné adni a Vectra B 2.0DTi-jét.Jubileumi darab, minden földi jóval.S, Caravan.........

A Caravanról lebeszélnélek..Ma odaugrottam és megnéztem.Lekoppantott f.stalicska,agyon ütve-vágva... :rolleyes: Valószínűleg céges vagy banki visszavett volt.Már be se indítattam,mikor odajött a srác.

Ebbe a caravanba már 650e.-t be is számította volna a verdám.Hát annyiért vegyen inkább öregebbet.Ja, az árból persze nem engedett volna.

Kavics is megnézta a gépet, és volt róla infó egy másik weboldalon is.Állítólag le van élve de piszkosul, de talán törve nem volt durván........

Úgyhogy........

Link to comment
Megosztás:

a tied még mindig megvan ? :rolleyes:

pénteken jön haza külföldről akkor tudok többet, de nekem a caravan szimpibb <_< bár jelen esetben az a lényeg h jó legyen mert nyár végén azzal akar visszamenni Stockholmba...

beszélt off autókról is de inkább lebeszélem ;)

Mint ahogy Wolfi ajánlotta a gépem, tényleg gondolkodom a cseréjén de nem szabadulni szeretnék.

De ha gondolod, csütörtökön szívesen megmutatom :D És ez megjárta már Olaszországot, Kacseroval Németországot, és 1.5 év alatt bele ment 60e km. és nagyon szeretem, nagy is, hűvös is, megy is ha kell. Ahogy Coupe írja: teszi a dolgát :P

Link to comment
Megosztás:

Mint ahogy Wolfi ajánlotta a gépem, tényleg gondolkodom a cseréjén de nem szabadulni szeretnék.

De ha gondolod, csütörtökön szívesen megmutatom <_< És ez megjárta már Olaszországot, Kacseroval Németországot, és 1.5 év alatt bele ment 60e km. és nagyon szeretem, nagy is, hűvös is, megy is ha kell. Ahogy Coupe írja: teszi a dolgát ;)

már ki vagyon nyomtatva, de az lehet nem fér le a pincébe :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

"Ebbe a caravanba már 650e.-t be is számította volna a verdám.Hát annyiért vegyen inkább öregebbet.Ja, az árból persze nem engedett volna.

Kavics is megnézta a gépet, és volt róla infó egy másik weboldalon is.Állítólag le van élve de piszkosul, de talán törve nem volt durván......"

Hatötven? Pfffff...Szerencse kell az autó eladáshoz srácok...A vicc az,hogy az én '95-ös 1.4 Si Sedanomat már elvitték volna az első héten,ha nem lett volna törött,de mivel bevallottam,nemigen jöttek el megnézni.Mondjuk így is elment 2 hónapjára 700-ért...pedig fapad volt... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hatötven? Pfffff...Szerencse kell az autó eladáshoz srácok...A vicc az,hogy az én '95-ös 1.4 Si Sedanomat már elvitték volna az első héten,ha nem lett volna törött,de mivel bevallottam,nemigen jöttek el megnézni.Mondjuk így is elment 2 hónapjára 700-ért...pedig fapad volt... :rolleyes:

Jaja.Szal ezen röhögök én is.A gépem fiatal is, korekt is, szal ha nem, hát nem.mindenki bevásárolhat kedve szerint.De nem fogom elszabni ha van egy jó verdám, amire vigyáztam is.

Link to comment
Megosztás:

A Caravanról lebeszélnélek..Ma odaugrottam és megnéztem.Lekoppantott f.stalicska,agyon ütve-vágva... <_< Valószínűleg céges vagy banki visszavett volt.Már be se indítattam,mikor odajött a srác.Mondja,hogy azért van ilyen jó áron ,mert így néz ki,erre én mondtam neki,hogy ezzel a motorral ennyiért még jó állapotban is nehéz lenne eladni. Próbálkozott még,hogy mégis mennyit érne nekem ,de otthagytam. :rolleyes:

nem tűnik annyira menthetetlennek, persze a motorjára jobban rá kell nézni.

azt írták a német fórumokon nem a legeltaláltabb motor, a mobile.de-n az első 10-15 mindig motorschadenes.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.