Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ment már valaki 650i ellen? :rolleyes:

Az elöbb összeakadtam egyel és amikor kigyorsított, csak egy kicsit ment jobban nálam. ;)

Úgy 160-ig mentünk.

Viszont nagyon szép hangja volt! :D

Nekem 645i volt, de nem volt semmi extra.

Az M6 már keményebb dió lenne... <_<

Link to comment
Megosztás:

Ó hogy tudtam! Biztos ötcsavaros a felnid! :rolleyes:

Ja, lehet elbeszélünk egymás mellett... Arra gondoltam, hogy a BMW-s is zsebkendő helytett talán a CS-be sír. Az 1.4 felírat pedig gerinctelen! <_< (mondom én, az 1.2-vel :D)

Nehogymár ráírjam, hogy 2.0 16V! ;)

Még feltünne a rendöröknek.

Link to comment
Megosztás:

"A Streetunning egy tuningirányzat, ami a világ minden országára visszavezethető, és már Magyarországon is vannak követői (tunnerek, keménymag: vértunnerek). Ebben a stílusban épült autók - rendszerint - acél, Alessio, Tesco-s felniken gurulnak. Nagyon ballonos gumikkal, durva bojlerekkel, szigorúan giccses karoszszériával (aluszárny, króm M3-as tükör, lexus-optik lámpa, tikrács, neon, led a minimum). Ezek a gépek néha átesnek egy bojlerkúrán, ahol a sok bojler és a jelek/emblémák mellé nonfiguratív ábrákat, japán/kínai jeleket és sok tikrácsot tesznek, valamint az esetleges ültetést eltávolítják. Tiszta, sallangmentes aluszárny, tikrács, brutális bojler ültetés nélkül. Ez a legszebb"

<_< :rolleyes: ;)

Link to comment
Megosztás:

Elnézést a tegnapi kimaradás miatt az éjszakai partiból, de romokban hevertem otthon...nagyon fáradt voltam...3 hónapja minden reggel 6-kor kelek...és most kicsit odalettem...bealudtam mint a sicc...szegény Dettinek esélye sem volt velkelteni... :rolleyes:

Tomi!

Neked meg ezúton még1X sok boldog 30-ast... <_< ...remélem azért jól sikerült!!!!

Köszönöm! Meglepetés az volt mert elvileg úgy volt nők külön mennek bulizni és a csepeli barátokkal csak lenézünk Morisonsba és utána tovább. Akivel mentem mindent tudott de mivel jó pókeres kamuzni is jól tud. Keringtünk egyet a szórakozó helyen aztán egyszer csak külön "terem" és ott volt a meglepi. Jó pár barátom fogadott (akiket elvileg hívtam még pénteken bulizni, pesze de már volt programjuk)! De igazán jól esett, hogy ott voltak. Jó volt minden (Bár a kb 10 gin&tonik + 1 tequila + 2 pohár pezsgőnek semmi hatását nem éreztem. :lol: Wasser rulez!? :D ) Madár meccs, csocsó ami nem az én sportom és perzse duma parti és mivel öreg vagyok már bohócnak 02:30-kor le is léptünk. Bár Balázsék marasztaltak táncizni de a zene sem az én műfajom és kevés volt a véremben az alkohol szint is ahhoz, hogy elviseljem. :P :lol:

Jól éreztem magam nagyon és ezúton is szeretném megköszönni FBalázsnak és Mélykék Pistának a részvételt (akin igazán meglepődtem és megörültem), hogy el tudtak jönni és hozzá járultak az esemény emlékezettessé tételéhez! ;)

Link to comment
Megosztás:

Még egy apróság........jóól eldöngettél a rendőr Ignis mellett....... :D :P :lol:

Ugyanis kijöttek a közegek, hogy mijapálya, erre mindenki félreállt.Péterünk meg nem vette észre a rendőrautót, ezért ...

LOL

Régen IP-nél én is jártam hasonló módon. Antival mentünk.. jöttünk visszafelé..már majdnem visszaértünk, egyszercsak Anti előrehúzott, gyors leparkolt út szélén, kiugrott bezárta a kocsit és elsétállt.. én meg csak néztem ezzel mi van.. aztán néztem balra.. mellettem gurúlt a rendőrkocsi... :rolleyes: Észre se vettem amikor utánunkjött ;)

8 celepbe mif@sznak...ha elszáll a vízpumpa úgy sem veri szét a vezérlést... :lol: :omg:

8 szelepeseknél nem a vezérlés hajtja? vagy arra gondoltál,hogy ha elszál is, nem tesz más kárt..

A szaros 1.8 elverte a Robi audi A8-at ;) :hehe: ......állóból esélye sincs......2 gurulásból 150 körül kezdett feljönni,de akkor is csak minimálisan.Nagyon jó ez az 1.8as moci,kiváncsi lennék ennek a 125LE váltózatára

ŐŐŐ.. ha jól vok képben, az az ódi az amivel Tom mentjómúltkor..amiről raktam fel videót is..

Akkor én is épp azon filóztam, hogy jó lenne már menni egyet nem gurulóból, mert úgy láttam, amikor elindúltunk a táv nem mindig nőőőőőt nagyon.. nagyon <_<

Link to comment
Megosztás:

LOL

Régen IP-nél én is jártam hasonló módon. Antival mentünk.. jöttünk visszafelé..már majdnem visszaértünk, egyszercsak Anti előrehúzott, gyors leparkolt út szélén, kiugrott bezárta a kocsit és elsétállt.. én meg csak néztem ezzel mi van.. aztán néztem balra.. mellettem gurúlt a rendőrkocsi... :rolleyes: Észre se vettem amikor utánunkjött ;)

8 szelepeseknél nem a vezérlés hajtja? vagy arra gondoltál,hogy ha elszál is, nem tesz más kárt..

ŐŐŐ.. ha jól vok képben, az az ódi az amivel Tom mentjómúltkor..amiről raktam fel videót is..

Akkor én is épp azon filóztam, hogy jó lenne már menni egyet nem gurulóból, mert úgy láttam, amikor elindúltunk a táv nem mindig nőőőőőt nagyon.. nagyon <_<

nem az az OOOO ez csak 2.8 volt.... amivel Tom ment az 4.2

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.