Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Voltunk ma tesztvezetni Wallis Dunában Évivel.

Egy új E90 320d Touring-ot (163le 340Nm, 1580kg) és egy S Coopert 1.6 turbo (175le 240Nm / 1600-5000 ford. 260 Nm 1700-4500 ford./perc túltöltéssel, 1205kg).

A 320d az nem nagyon tetszett se nekem se az Évinek. Semmivel nem megy jobban mint az enyém csak a váltó áttételezés miatt van egy kicsit más érzet benne (6seb.). Ugyan úgy gyorsul 120-ról és 160-ról is (M5-ön ki Gyálig). 3. fokozat is ugyan olyan. Mostmár egy 330d Touringot kéne kipróbálnom. Ha úgy megy mint a múlt hétvégén próbált 330xd akkor :rolleyes: . Na jó bili + kéz mert annyi pénzem sosem lesz. Ugy volt, hogy lesz ott egy sedan de mikor ott voltunk kiderült, hogy az 330i. Az annyira nem érdekelt <_< . De felajánlottak egy S Cooper-t azért mert a 330i nagyon foglalt volt. Mondtam azonnal ide vele.

Vazzeg az 1.6 turbó úgy megy mint az állat és a hangja mint egy versenyautónak magasabb fordulaton. Nagyon kiri, 180-tól úgy gyorsult mintha nem lenne vége az erejének. Az egészben a megdöbbentő, hogy 1,6. Srác aki jött velünk nem nagyon szólt bele a vezetésbe. Vagyis semennyire! :D Lehetett küldeni neki. ;)

Szóval új 320d nem lesz majd a 330d-t kell még kipróbálnom de az sem lesz mostanában. Ha viszont sok pízem lesz egyszer veszek egy S Cooper-t is játszós autónak.

a kúper az tényleg nagyon ütős élmény, főleg a dzson kúper vörksz, de akkor már 100-szor inkább fele áron Corsa OPC.

a 330Xd az más, az tényleg mindent visz... :P

Link to comment
Megosztás:

Elnézést a tegnapi kimaradás miatt az éjszakai partiból, de romokban hevertem otthon...nagyon fáradt voltam...3 hónapja minden reggel 6-kor kelek...és most kicsit odalettem...bealudtam mint a sicc...szegény Dettinek esélye sem volt velkelteni... :rolleyes:

Tomi!

Neked meg ezúton még1X sok boldog 30-ast... <_< ...remélem azért jól sikerült!!!!

Link to comment
Megosztás:

Agyalok a Pé új fékrendszerén.

Most ugye adott két 284-es féknyereg, de kellenek hozzá még 4-lyukú tárcsák. Hol lehet olyanokat beszerezni?

Itthon esélytelen, csak kintröl lehet randelni?

Még hallottam valami olyasmit, hogy vannak 284x22-es Alfa Romeo tárcsák, amik passzolnak, csak valamit fel kell fúrni.

Erröl tud valaki valami infót?

már megint az agyalás. Még haza sem értél a tuctuc buliból és máris az agyalás <_< De lehet először a mocit teeszük be mert a srác megint baszik jelentkezni. Hát lehet mégiscsak át kell szabnom kicsikét az orcáját :rolleyes: De akkor nagyon ráb.szik. Tárcsákat mejd rendelek, nem sufnizunk. Fő a bizti.

Link to comment
Megosztás:

Agyalok a Pé új fékrendszerén.

Most ugye adott két 284-es féknyereg, de kellenek hozzá még 4-lyukú tárcsák. Hol lehet olyanokat beszerezni?

Itthon esélytelen, csak kintröl lehet randelni?

Még hallottam valami olyasmit, hogy vannak 284x22-es Alfa Romeo tárcsák, amik passzolnak, csak valamit fel kell fúrni.

Erröl tud valaki valami infót?

Talán a Clio RS vagy micsoda 280-as és az 4x100.

Nekem valami ilyen rémlik.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.