Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mi szép????

Akkor miért csak az egyikből jön?A másik már el van dugulva a koromtól,kedves Korommanó?

Hát majd ha engem is eltart az asszony akkor kicserélem... ;) <_<

Meg sem érdemelted, hogy rábeszéltem a Dettit, hogy engedje meg neked a lámpavételt, és még pénzt is adjon rá neked... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

De még mindig megy... :rolleyes:

...meg különben is baszakodtok itt a gyorsulással...azért nem olyan rég, még nem volt ilyen nagy a szátok... <_<

Persze mert akkor neked volt nagy....Tudod egyszer fent egyszer lent...Neked most ilyen időszakod van :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát majd ha engem is eltart az asszony akkor kicserélem... :D ;)

Meg sem érdemelted, hogy rábeszéltem a Dettit, hogy engedje meg neked a lámpavételt, és még pénzt is adjon rá neked... :rolleyes:

Szóljak a Te Dettidnek, hogy intézzen neked valami jó kis hitelt egy új hátsó dobra? <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát majd ha engem is eltart az asszony akkor kicserélem... :lol: :D

Meg sem érdemelted, hogy rábeszéltem a Dettit, hogy engedje meg neked a lámpavételt, és még pénzt is adjon rá neked... ;)

Eltart téged is nem?Ráadásul legalább engem nem befolyásol..... :P

A lámpára az Ákos és a Lanti adott pénzt :lol: :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

mert volt mire...de azért az 1.8-tól de még a GSI-től sem lennék elajulva...amíg egy 1.6 VTI megcsapna... ;) :rolleyes:

Az a vti a szigeten de talán az utcán is,téged is elcsapott volna 1-2ben tuti :P + a Lali is azt mondta mikor még a kisebb turbó volt a kocsijában hogy olyan 3 végéig a vti elég szépen ott volt velük... <_< majd télre veszek magamnak egy vti-t :D

Link to comment
Megosztás:

Kínos miiii???

<_< ;) :D

Nekem a szüleim soha semmit nem segítettek,és mégegyszer elmondom hogy engem nem szabályoz itthon senki hogy mit lehet és mit nem..... :omg: :lol: :P :lol:

Miért lenne kínos?Annyit mindig keresek hogy az autót fent tudjam tartani,hogy ne legyen lelakva :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nekem a szüleim soha semmit nem segítettek,és mégegyszer elmondom hogy engem nem szabályoz itthon senki hogy mit lehet és mit nem..... :lol: :P <_< ;)

Miért lenne kínos?Annyit mindig keresek hogy az autót fent tudjam tartani,hogy ne legyen lelakva :rolleyes:

Na de pont ennyit...és kajára már nem marad...

Hát annyit Te is kaptál amennyit én apámtól ezt hidd el...

Hát azért a Te Dettidet nem kell félteni...nem szabály ő téged, hanem nem ad választási lehetőséget... :D

Link to comment
Megosztás:

Most találtam a carstylingon.....

Ezzel a sráccal ment a Tom aki az utolsó kommentet írta

bemásolom ide is :rolleyes: <_< ;)

"Gondoltam megosztok veletek pár sort... Az eset tegnap este történt, hajógyárin. Kimentünk haverokkal és megláttam egy ellenflet. Fekete Calibra, semmi különös nem volt rajta, csak angyalszemei voltak, ennyi. Odalépek a sráchoz, kérdem mekkora? Válasz: 2.0 8V Mondom, oké, mennyünk egy karikát. kb 10perc mulva sorra is kerültünk, addig nem igazán hallottam a másik kocsi hangját... Indit egy figura, és mit tapasztalok? A mellettem lévő, 8 szelepesnek mondott elvileg 115 lovas Cali, ugy hagyott állva, hogy levegőt nem kaptam. Annyit még érdekességképpen hogy szépen fütyült benne a turbó, hatásosan trüsszentett a váltásnál, és nem kapart el, hála a négykerékhajtásnak... Ezekután odamentem a sráchoz, hogy te, had nézzem már meg azt a 8szelepes motort... Szerintetek kinyitotta a géptetőt? Na ennyit a gerincességről! Abban a kocsiban (megtudtam) 250lóerő körül volt, szemben az én patasérült 150lóerőmmel szemben"

Link to comment
Megosztás:

Hát ez bitang jóóó..pont erről beszéltünk tegnap....szegény gyerek...de azért ahhoz lett volna mersze, hogy a 150 pacis fosával odaálljon egy 115 pacis mellé... <_<

Írtam is neki,hogy annyira boldog volt mikor meghallotta hogy 8V.....Rohant a kocsijáért szó szerint ami a sziget másik végén volt.....6000ről rajtolt el ;) :D :P

Milyen calibrás az aki megkérdezi hogy milyen moci van benne,mikor a gyári 5csavaros turbó felni van rajta :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.