Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen, ez a bajom vele, hogy ez sem könnyebb dolog eladni mint a Turbós GSI-t...csöbörből vödörbe... :rolleyes:

Astra GSI Turbo eladó!!!! 300 LE 1 baros turbónyomásnál!!! Motor: A teljes motorban 14e km van, elött teljes felújítás volt. Új Mahle dugók, turbó felújítva, Hengerfej felújítva, z20let hf tömítés, z20let injektorok, Walbro 255l/h AC pumpa, állítható benzinnyomásszabályzó Belső : Fk dönthető sportülések kék fekete színben, schrott övek, kék belső kárpit, Vectra 2000 digit műszerfal, Benzin levegő keverék, és turbónyomás visszajelző, elektromos napfénytető, elektromos ablakok, riasztó-pager. Külső: Kék fekete fényezés, morcosított géptető, elöl Angel eyes + xenon, hátul MTS fekete lámpák, 17 colos Audi replika felnik, 215/40 17-es gumik, 288-as fékek elöl, állítható toronymerevítő elöl, hátul fix, mindkettő sparco. Koni állítható keménységű gátlók. Lehet, hogy kimaradt valami, de meg kell nézni élőben, megmutatok mindent az autón. Ára 1.350.000 HUF lett mert 2 dugó sajnos elolvadt...a javítási költsége 150-200e Forint mindenestűl. Az ár lehet olcsóbb is, kérdés mit adok hozzá...az 1.35m az ahogy a képeken is látható, első hátsó lámpák nélkül -100e (helyette természetesen adom a gyári lámpákat), Vectra digit nélkül - 50e, lefújó, és műszerek nélkül - 50e, szóval akár 1.150.000 HUF....

Link to comment
Megosztás:

Van jópár turbósított C20NE is, de a 8V nem arra lett kitalálva.

Ez marhaság, még nem vezettél OFF Punto GT-t... :rolleyes:

Persze a 16 szelep jobb magas fordulaton, a gyorsabb gázcsere miatt, de azért ne temessük a 8V-t, vannak előnyei is szép számmal....

Link to comment
Megosztás:

Milyen vontatás? :rolleyes:

Pé vett egy A Vectra V6-ot alkatrésznek az MV6-hoz és 4-5 km után már meg is állt neki.

Szerintem az olajszivattyú adta meg magát, de már füstölt is a motor, tehát már nem kell sokat várni töle.

Mivel a hiedelmekkel ellentétben azért nem lakunk olyan közel Kacskeméthez, ezért még majdnem 80 km-t kellett húznom a kis Corsával a nagy, nehéz Vectrát. ;)

Még az a jó, hogy olyasmi nem mehetett tönkre, ami az MV6-hoz fog kelleni.

A gyorsulás meg jó volt, egy G Astra OPC megvolt, egy BMW E30 3000 sorhat viszont nem.

Indulásnál a hátsókerékhajtásnak és a sperrnek köszönhetöen lerajtolt egy autóhosszal, utána viszont végig tartottam a távot.

Sokkal jobban ment, mint az E36 328i.

A CRX-et, meg jobb, hogy ki se próbáltam, abból csúnya alázás lett volna. <_<

Így legalább jobban fogok tudni aludni.

Link to comment
Megosztás:

A gyorsulás meg jó volt, egy G Astra OPC megvolt, egy BMW E30 3000 sorhat viszont nem.

Indulásnál a hátsókerékhajtásnak és a sperrnek köszönhetöen lerajtolt egy autóhosszal, utána viszont végig tartottam a távot.

Sokkal jobban ment, mint az E36 328i.

A CRX-et, meg jobb, hogy ki se próbáltam, abból csúnya alázás lett volna. ;)

Így legalább jobban fogok tudni aludni.

Frankó kis móka volt, tisztán látszott már a rajtnál is, hogy jobban tapad a bömbi, de itt felvetődik a kérdés, hogy nem akarnál-e alkalomadtán egy sperrt a Corsába......Mert akkor meglett volna.

Viszont az a Honda Integra nemkicsit ment jól.De ott volt v.mi okosítás a váltóban is, nem beszélve a vágott slickről.Szal nem sz@rral dobálózott a srác.

Szépek voltak Speed hawerjainak a gépei is.Az az OPC is.A srác picit ideges volt, mikor lelépted.

Állítóag nem dohányzik, de eléggé mélyre szívta a tőlem kapott cigi füstjét...... <_<

Szóval tetszett.

A Veki meg érdekes.Mondjuk elég sokat állt az a gép, de akkor sem kellett volna elfüstölnie....hm...érdekes. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Még egy apróság........jóól eldöngettél a rendőr Ignis mellett....... :rolleyes: <_< ;)

Ugyanis kijöttek a közegek, hogy mijapálya, erre mindenki félreállt.Péterünk meg nem vette észre a rendőrautót, ezért szépen kigurult a startvonalhoz, aztán megnézte, hogy mit megy a gép 400m-n....... :D

Utánatelefonáltunk, hogy TE ÁLLAT KINT VANNAK A RENDŐRÖK!!!!!

A válasz csak ennyi volt......v.mi fehér mellett elmentem........ :P

Link to comment
Megosztás:

Én is e között vacilálok most. Nyomaték vagy fordulat? 12 vagy 24 szelep? Képtelen vagyok dönteni. De asszem, 24 szelep lesz belőle...

C30NE vs C30SE ? a dual sokkal jobb nem ? néha kicsit keveslem a c30ne-t de nagy kasztnit kell mozgatnia...ha le lehetne papírozni a Dual Ram-ot bele is vágnék <_<

A válasz csak ennyi volt......v.mi fehér mellett elmentem........ :rolleyes:

delaza ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.