Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezt Wolfinak "találtam"

nem annyira az ótó, inkább csak a szíve az érdekesebb.

Nem rossz a gép, bár kicsit átesett a srác a ló másik oldalára.Ettől függetlenül tisztelendő amit csinált, biztos nem 2 fillér volt, és ami a lényeg, hogy neki tetszik.

Ha szőrt a szőrbe.........legalább elmenne a GSi, ezt meg ráérnél árulgatni.Sztem....S, legalább működőképes.Még ha nem is megy annyira vadul..

Link to comment
Megosztás:

Hát ennek sok értelmét nem látom. Szerintem csináltasd meg a sajátod...

Hát lehet hogy ésszerű lenne...de nem fogom...

Tom viszont teganp ígértél valami vevőt...aztán eltűnt... :rolleyes:

Ja a GSI Hátsókerék V6, most a fehér turóskadettre pályázik, mert az olcsóbb...bár 5 forint hitelt nem kapott...3 helyről elutasították...de most ezt 10000%-hogy megveszi....hát kiváncsi vagyok...az enyim 1000000% volt... <_< ;)

Link to comment
Megosztás:

nagyon gyorsan vegye meg valaki!!! Nekem is tetszik de már van 2 garnitúra 9x16-om. pedig nagyon bejönnének. És ennyiért vicc.

Az biztos, hogy nagyon olcsó, föleg, ha vadi új gumikkal adják.

Redi, szerintem vedd meg, szélesíteni meg még ráérsz, vagy addig megoldod flexel, kalapáccsal és neoluxal. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

valaki vegye már meg

Szerintem meg valami sántít ezzel a felnivel.Ennyiért ha jó lenne már elvitték volna tegnap....Mikor felkerült tegnap fél óra alatt több mint 100an nézték meg....Ráadásul ha adná a kocsihoz akkor is legalább 200al többet kaphatna érte.Persze egy telefont megér,de elég hihetetlenül hangzik hogy egy olyan felni ami ebay-n 1100euro körül mozog itthon nem veszik meg ennyiért. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg valami sántít ezzel a felnivel.Ennyiért ha jó lenne már elvitték volna tegnap....Mikor felkerült tegnap fél óra alatt több mint 100an nézték meg....Ráadásul ha adná a kocsihoz akkor is legalább 200al többet kaphatna érte.Persze egy telefont megér,de elég hihetetlenül hangzik hogy egy olyan felni ami ebay-n 1100euro körül mozog itthon nem veszik meg ennyiért. :rolleyes:

pontosan ez motoszkál bennem is....és nem csak a felnit adja ennyiért, hanem a gumit is <_<

már 161-en megnézték a hirdetést...

Link to comment
Megosztás:

vagy könnyebben eladható autód....

azt a 190-210 LE-t az mérték vagy saccolták az autón? :rolleyes: mert ezzel a konfiggal, ekkora töltéssel kissé soknak tűnik <_<

valamelyik német oldalon volt beskálázva, hogy adott töltőnyomáson mennyinek kéne lennie lóerőben. igaz azokon a kocsikon ki is volt mérve. az opel pickupnál is ez alapján lett "megsaccolva" a le. a c20ne turbó se olyan különleges szerintem van belőle jópár.

Link to comment
Megosztás:

valamelyik német oldalon volt beskálázva, hogy adott töltőnyomáson mennyinek kéne lennie lóerőben. igaz azokon a kocsikon ki is volt mérve. az opel pickupnál is ez alapján lett "megsaccolva" a le. a c20ne turbó se olyan különleges szerintem van belőle jópár.

Na igen...az a pickup nagyon showcar, de sosincs 260 le....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A calibrát amit cserére ajánlanak azt tavaly nyár végén adta el a barátom.

állt kb 2 évet ,megvette és nem használta majd árulta egy évig!

Az ár picit sok szerintem ,ha jólemlékszem ő olyan 6-7 körül adta el.

Egyébként egyben van a gép és ő volt klubbos anno.

csak mint belső infot mondtam:D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A calibrát amit cserére ajánlanak azt tavaly nyár végén adta el a barátom.

állt kb 2 évet ,megvette és nem használta majd árulta egy évig!

Az ár picit sok szerintem ,ha jólemlékszem ő olyan 6-7 körül adta el.

Egyébként egyben van a gép és ő volt klubbos anno.

csak mint belső infot mondtam:D

Köszi!

Végül is nem vetettem el, írtam is neki, a kérdés csak az, hogy mennyit fizetne rá?

:rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.