Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hadd vigye már el egy körre!!!

Mi baj lehet... :P :rolleyes: <_< ;)

Így van, semmi baj nem lehet, mert a régi Vectra 2000-embe is belehajtottam 130e km-t és a kasztnit jobb állapotban adtam el, mint ahogy vettem. :lol:

Meg az úgyis automata, azt pedig Pé nem szereti vezetni.

Én már raéreztem a 3000-es automata Senatoromnál a feelingre, tehát úgyis nekem kell hazahozni! :D

Link to comment
Megosztás:

Így van, semmi baj nem lehet, mert a régi Vectra 2000-embe is belehajtottam 130e km-t és a kasztnit jobb állapotban adtam el, mint ahogy vettem. :D

Meg az úgyis automata, azt pedig Pé nem szereti vezetni.

Én már raéreztem a 3000-es automata Senatoromnál a feelingre, tehát úgyis nekem kell hazahozni! <_<

na jó hogy nem elveszed az elsőbbségemet? ;) :P lehet megkedvelem az autómatát és bekerül az astrába :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Végigolvastam az osztrák fórumokat, a találkozóval kapcsolatosan....

Képeket párat találtam magunkról, vagyis Ákosék, Dini, és Lanti autóiról, meg a csoportos képet ahol több autó rajta van, de nem lett túl jó kép...

Volt egy kis összefogalaló az ORF-en is...azon kívűl, hogy 400 fölötti autó volt szombaton nem mondtak semmi különöset...

De ami érdekes, hogy a 13 EUR-os beugrót nagyon-nagyon sokalták az osztrákok...ezt szinte minden hozzászólésban fikázta valaki...érdekes...

Ja meg írták a főoldalon, hogy valami magyar résztvevőnek alig tudták megmagyarázni, hogy a Tuning Award Austria, (ami külön volt a szépségversenytől) az OSZTRÁK és nem MAGYAR...és állítólag elég nehezen értette meg...sajnálom, hogy ilyen szinten is elhangzott a MAGYAR...(de van tippem, hogy ki lehetett...)

Link to comment
Megosztás:

Figyedmáááá! Irigy vagy offmester? :rolleyes:

nicsak ki beszél! :P :D

Látszik, hogy ma sok volt bennt a meló... <_<

De azért összesítettben még van mit letennetek az asztalra... ;)

Azé enyhén elhúztál előlünk, egyedül talán Wolfi tud megszorongatni téged.

Ja és thx da segítség amoda, und die sacc/kb. egyetértést! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.