Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezzel én is igy voltam, de inkább az 5x110 volt a szűk keresztmetszet, nem pedig az, hogy nekem mi jön be. Sajnos elég szegényes a kinálat... (nincs hosszú "i"-m, bocsi....)

nem szük az 5*110 valaszték mivel nekem is 5*112 van most fenn 5*110 en

igy mar azért elég tág a kinálat

adjak kölcsön pár Í betüt ?

tessék kicsit és nagyot is adok oszd be aszt karácsonyig csitu :rolleyes:

ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

ÍÍÍÍÍÍ

íííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

íííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

Link to comment
Megosztás:

Na mi van MR "FUN"... :rolleyes:

ezek szerint 1 kép már kamu autot jelent <_<

jo az igy legalabb nem zsirozgatjak a kocsimat ;)

ugyis elég vicces az nekem amikor otthagyok valami sok sok millios gyari tuning csodát :D

az admin gyereknek tényleg mar nem az a kocsija !!!???

Link to comment
Megosztás:

Aztán hozzálátunk a mocihoz. Na azt akkor már képekkel is alátámasszuk mert nem tudom mi vár ránk :rolleyes: Sürget az idő de kész kell lenni Blitzig mert ha nem akkor ...

Remélem nem hebrákoljátok be csak úgy mocit,tegyetek mindent rendbe előtte,ne kelljen majd kiszedegetni.

Link to comment
Megosztás:

5x112 nem gáz rá? nekem azt mondták az OZ nagyokosok, hogy 5x108 jöhet szóba, excentrikus csavarral, de 5x112 nem... :rolleyes:

miért lenne gaz nagyon jo ...

nem raz a kerék tökéletes .. de mas haverom is 5*112 est hasznal 5*110 en ..

példaképp akitől elöször meg akartam venni az ugyanilyen felnit neki is igy volt fent opelen és tökéletes ..

nem egészen értem mi a külömbség hogy 112 v 108

szamit hogy merre csalok el csavaronként 1mm -t ??

nem hiszem

Link to comment
Megosztás:

miért lenne gaz nagyon jo ...

nem raz a kerék tökéletes .. de mas haverom is 5*112 est hasznal 5*110 en ..

példaképp akitől elöször meg akartam venni az ugyanilyen felnit neki is igy volt fent opelen és tökéletes ..

nem egészen értem mi a külömbség hogy 112 v 108

szamit hogy merre csalok el csavaronként 1mm -t ??

nem hiszem

Szerintem is jó az 5X112

Nekem is az van az Audin, és semmi bajom vele... <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ezek szerint 1 kép már kamu autot jelent :D

jo az igy legalabb nem zsirozgatjak a kocsimat :P

ugyis elég vicces az nekem amikor otthagyok valami sok sok millios gyari tuning csodát :lol:

Vagy csak egy sima gyári GSi-t ;)

Múltkor mókás volt a szentendrein.. gurulunk Petyával,dumálgatunk nagyban... egyszercsak tyütyütyüüüü. vagy hogy kell utánozni a turbó hangot.. mind a ketten abban a pillanatban elkussoltunk. és gyorsan tettünk egy kört a fejünkel, hogy hol merre mi... :lol: <_< (nem is vagyunk autó b..ik :omg:)

Te akkor már kiszúrtál minket, és azért prüszköltél, vagy csak később? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Vagy csak egy sima gyári GSi-t ;)

Múltkor mókás volt a szentendrein.. gurulunk Petyával,dumálgatunk nagyban... egyszercsak tyütyütyüüüü. vagy hogy kell utánozni a turbó hangot.. mind a ketten abban a pillanatban elkussoltunk. és gyorsan tettünk egy kört a fejünkel, hogy hol merre mi... :D <_< (nem is vagyunk autó b..ik :P )

Te akkor már kiszúrtál minket, és azért prüszköltél, vagy csak később? :rolleyes:

csak gondoltam oda köszönök :lol:

Link to comment
Megosztás:

őőőőőő Tom nem kellene akkor most már lassan lecserélni az avatarodat? :lol: Végülis ugyanaz a kocsi 2 avataron ;) Tedd csak fel a calit.

Most mér?hivatalos Dublőr :P :rolleyes:

Nézd csak ez pont jó lenne, gumik nélkül. Persze ha tetszik neked

Köszönöm szépen de nem az esetem :D

nem szük az 5*110 valaszték mivel nekem is 5*112 van most fenn 5*110 en

igy mar azért elég tág a kinálat

Ez jó hír,felvan dobva a napom :lol: így tényleg kicsit tágabb a kínálat <_< elis kezdek nézelődni!

Jaaa és CS-s moderátol meg LOL,no comment...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.