Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezzel én is igy voltam, de inkább az 5x110 volt a szűk keresztmetszet, nem pedig az, hogy nekem mi jön be. Sajnos elég szegényes a kinálat... (nincs hosszú "i"-m, bocsi....)

Akkor Anti féle Nuvo lesz a nyerő :rolleyes: vagy oan ami régen volt rajta...jobb ötletem nincs

Link to comment
Megosztás:

Jól megjártam... A jó hír hogy a kocsi eleje ki lett húzva, motorháztető kikalapálva... A rossz hír hogy amit két órán keresztül berheltem , a lökhárító felfogatófülei-nemes egyszerűséggel az első csavarmeghúzásnál ripityára törtek ;) Pedig milyen szépen néztek ki... <_< Szóval többet se műanyagozok! Holnap jön a szaki és felhergeli a kocsira, új füleket kell gyártania, biztos sokat fogok aznap csuklani :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mor!

Lássunk már vmi képet a kocsidról! Hogy áll meg ilyenek...

Hát képekkel még nem tudok szolgálni. Szét van szedve de már annyiszor láttam így hogy már nem is dokumentálom magamnak. Most van fényezőnél, a héten arról már lesznek képeim. Állítólag versenyeztetni akarja a srác úgy fényezők közt mert annyira jó szerinte a szín ;) Na meg szerintem is :rolleyes: De először szürke lesz és aztán kapja a színt. Aztán hozzálátunk a mocihoz. Na azt akkor már képekkel is alátámasszuk mert nem tudom mi vár ránk <_< Sürget az idő de kész kell lenni Blitzig mert ha nem akkor ...

Link to comment
Megosztás:

őőőőőő Tom nem kellene akkor most már lassan lecserélni az avatarodat? :D Végülis ugyanaz a kocsi 2 avataron :rolleyes: Tedd csak fel a calit.

Igen, ezt már én is láttam... <_<

Hát még gondolkodom, hogy mi legyen helyette... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.