Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hat tom most olvastam hogy az aznap cserélt betéted elfüstölted ..

azt ugye tudod hogy annak a betétnek annyi .. mert ugy 400-500km ig szép fokozatosan kell hozza koptatni a tarcsahoz

és hozza szoktatni a melehedéshez

no te elsö nap szarráégetted gratulálok ....

egyébént nem szabad gyari betétet venni sportosabb vezetéshezz vagy allando intenziv fékezésnél

mert ehez szar a betét ... ferodot kelll venni DE NEM a Premiert vagy Mintex Extrem... stb

Link to comment
Megosztás:

hat tom most olvastam hogy az aznap cserélt betéted elfüstölted ..

azt ugye tudod hogy annak a betétnek annyi .. mert ugy 400-500km ig szép fokozatosan kell hozza koptatni a tarcsahoz

és hozza szoktatni a melehedéshez

Tudom persze. De nem hosszú távra terveztem vele, mivel nem ferrodo volt.

De egyébként jobban fog, mint a permier, ami benne volt, csak picit hamarabb elmelegszik.

Link to comment
Megosztás:

Milyen volt? :rolleyes:

kicsit fárasztó volt a hazaút "angel"-el...amugy jó találkozó volt csak szerintem nagyon sokan voltunk ahoz képest, hogy mekkora területen volt.

5töl volt szépségverseny.. 7töl eredményhirdetés... kicsit csúsztak a srácok.. még 11kor is a kocsikat "szemlézték"..

Link to comment
Megosztás:

Gelko!

Hűtő nem lett cserélve...ez volt benne...

Azért lett átalakítva mert a viszkós beszart, és mellesleg a nagy tudorok (akiknél mondjuk nem feltétel az eredetiség) át szokták alakítani elektromosra....mellesleg ha nem a főtengely hajtja, akkor van némi plusz paci... :rolleyes:

Kinnt amúgy jó volt...sokat hülyültünk, de én biztos hogy nem megyek többet a lányokkal...

Link to comment
Megosztás:

Hát legyen elég annyi, hogy nem véletelnül értünk haza még hajnali fél 3-kor éjszaka...még a kupát sem vártuk meg amit kaptunk...nem tudom a többiek odamentek e érte...

...kétszer sikerült sátratbontani, és egyszer sem aludtunk benne...na ez már süti... :rolleyes:

Ráadásul mi azért Redivel nem keveset itókáztunk...így azért necces volt vezetni...

Mi voltunk a legnagyobb külföldi jelenlévő klub...

Link to comment
Megosztás:

Hát legyen elég annyi, hogy nem véletelnül értünk haza még hajnali fél 3-kor éjszaka...még a kupát sem vártuk meg amit kaptunk...nem tudom a többiek odamentek e érte...

...kétszer sikerült sátratbontani, és egyszer sem aludtunk benne...na ez már süti... <_<

Ráadásul mi azért Redivel nem keveset itókáztunk...így azért necces volt vezetni...

Hát ez így tényleg nem túl vidám... :rolleyes:

Mi voltunk a legnagyobb külföldi jelenlévő klub...

Ez viszont már igen... ;)

Link to comment
Megosztás:

az mindegy ki csinálta a lényeg h nem sikerült neki <_< holnap megy szervízbe végre minden meg lesz rajta csinálva motor fék futómű utána patent lesz :D

Halohalohalo...patent volt az eddig is... :P

Hidrotőkék, fék csere minden??? Jó lesz nagyon...csak kár a szép felnikért alóla, meg a szép kipuffhangnak...remélem mást nem rontasz el rajta... ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hidrotőkék, fék csere minden??? Jó lesz nagyon...csak kár a szép felnikért alóla, meg a szép kipuffhangnak...remélem mást nem rontasz el rajta... :D :rolleyes:

hidrotőke, főfékhenger, kormányösszekötő,motor-futóműbeállítás meg mittomén mi... eddig is használható volt de most mégjobb lesz <_<

kipuffhangot annyira nem sajnálom a felniket kicsit ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.