Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Alessio-ból van ilyesmi de ha jól emlékszem ez Aluett. Ott árulták annó ahol a gsi-t vettem. Csak az ára volt magas nekem így gsi lett belölle.

A H Astrénak is van ilyen jellegű felnije és az OPC felni is hasonló, Inkább az Y jellegű küllőn van a hangsúly. A BBS Y felnikkel az a baj, hogy túl sok van belőlük, ez meg szerintem ritka. Csak tényleg biztos nem túl okés egy Calibrán.

Link to comment
Megosztás:

Arra gondolsz ami hasonlít az RH-ra?

az konkrétan ugyanolyan asszem de Béjemvéj Tomi által említett fenire gondoltam

Alessio-ból van ilyesmi de ha jól emlékszem ez Aluett. Ott árulták annó ahol a gsi-t vettem. Csak az ára volt magas nekem így gsi lett belölle.

nah jó éjtet holnap korán kelek :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Fú...télleg mind kaka...

Itt egy ritkaság bár ennek sem szép az eleje...

OPEL_CALIBRA_D00031000.jpg

Lökösök Calibrára

Hát nemtudom, 1-2 kivételtől eltekintve szeritnem mind rondább, mint a gyári, pedig azért az is elég erősen ott van a versenyben... :rolleyes:

Viszont a Shiva lökhárítója nagyon bejön, 3-4 hónapja láttam egyet képen, az nagyon tetszik nekem.

Link to comment
Megosztás:

Termosztát?

nem. vmi elektromos cucc...

a kocsi viszkós hűtésű volt-főtengelyről hajtott- de Anti szerelője átalakította hőgombásra-teljesen más hűtő került bele. mindig baromi hamar bekapcsolt a venti de úgy voltam vele h jobb is mintha késöbb...napokban feltűnt h nem kapcsol be, megnéztem és láttam h a köztesen beiktatott biztosíték kiment...kicseréltem...ma meg megyek át Budára és szépen melegszik a kocsi :S nem ment el pirosig sem mikor megálltam, majd jön a parkolóőr h felforrt a vizem ;) a bizotsíték megint kiment sztem azért nem kapcsolt a ventillátor,a rakás káblet mi ott volt kidobtam a francba bekötöttem direktbe (itt Hic segített telefonon :rolleyes: ) majd Pista hozott vizet...

vissza lesz alakítva gyárira...

igazság szerint elvitt a célig majd haza is hozott csak közte kellett neki egy kis segítség <_<

Link to comment
Megosztás:

nem. vmi elektromos cucc...

a kocsi viszkós hűtésű volt-főtengelyről hajtott- de Anti szerelője átalakította hőgombásra-teljesen más hűtő került bele. mindig baromi hamar bekapcsolt a venti de úgy voltam vele h jobb is mintha késöbb...napokban feltűnt h nem kapcsol be, megnéztem és láttam h a köztesen beiktatott biztosíték kiment...kicseréltem...ma meg megyek át Budára és szépen melegszik a kocsi :S nem ment el pirosig sem mikor megálltam, majd jön a parkolóőr h felforrt a vizem ;) a bizotsíték megint kiment sztem azért nem kapcsolt a ventillátor,a rakás káblet mi ott volt kidobtam a francba bekötöttem direktbe (itt Hic segített telefonon :rolleyes: ) majd Pista hozott vizet...

vissza lesz alakítva gyárira...

igazság szerint elvitt a célig majd haza is hozott csak közte kellett neki egy kis segítség <_<

Nem kellett volna egy "szakbarbárnak" átalakítania és akkor nem lenne gond!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.