Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

DEMÓ

Sikerült kicserélni vasárnap az A Corsa tankját,de soha többet nem vállalok ilyet!Iszonyat nagy szívás! :rolleyes:

Megszidtam párszor a Rüsselsheim-i jürgeneket!

Viszont megvan még az az A Vectra,ami a mühely előtt állt?Tudod!A törött orrú!Lehet Axxon-nak kell majd egy bosch önindító,bár én már ecseteltem neki,hogy inkább egy C20XE kellene abba! <_< Most C16NZ van benne!

Link to comment
Megosztás:

nemá itt még csak sima eső meg vihar van :rolleyes:

Pedig ilyen szép kis kavicsok zuhogtak az égből!

30460543.jpg

Volt ám hangja is rendesen! Pont az irányunkba fújta a szél, úgyhogy gyorsan le is engedtük a redőnyöket, nehogy betörje az ablakot..

Elötte meg olyan szél volt, hogy az csak na.. össze is kuszálta az erkélyt egy kicsit...

Amikor el kezdett kopogni, én is elgondolkodtam, hogy szegény kocsi..kellene egy rossz pokróc, és legalább azzal letakarni.. de mire leérne az ember, addigra már vagy 100 jég esett rá..

Link to comment
Megosztás:

Pedig ilyen szép kis kavicsok zuhogtak az égből!

http://img2.tar.hu/lacinegy/size2/30460543.jpg

Volt ám hangja is rendesen! Pont az irányunkba fújta a szél, úgyhogy gyorsan le is engedtük a redőnyöket, nehogy betörje az ablakot..

Elötte meg olyan szél volt, hogy az csak na.. össze is kuszálta az erkélyt egy kicsit...

Amikor el kezdett kopogni, én is elgondolkodtam, hogy szegény kocsi..kellene egy rossz pokróc, és legalább azzal letakarni.. de mire leérne az ember, addigra már vagy 100 jég esett rá..

a videoból legalább kiderült számomra, hogy bent vagy a lakásba és kint esik, mert a fotoról az jött le, hogy kint vagy és bent a parkettára esik az eső. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

a nyereg felfogatására értettem hogy gond nélkül passzolt.

ezt meg most te nem látod... <_<

Jah, omega nyereghez nem volt még szerencsém. :rolleyes: B Vectráé minden szempontból passzolt. ;)

Stock! Használt hengerfejet szokás síkolni, későbbi tömítési gondok elkerülése érdekében... :D

Link to comment
Megosztás:

Egy ismerősöm most vett olyan fóliát, ami olyan, mint amit csomagoláshoz használnak (vagy a bonbonban van ilyen), csak ezt direkt autóhoz adták (mondjuk lehet ugyanaz, csak szemfüles volt a boltos és felismerte a lehetőséget). 2 fólia réteg között a kis párnácskák felfogják az ütéseket (pl jég okozta ütések). Az egész autóra asszem 2000 forint volt.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is felvillan az 1.8ba hetente egyszer,e akkor folyamatosan villágít.Utána egy hétig semmi........

hát van egy kis különbség a het 1x és a folyamatosan mellett! <_<

nem is értem mi nyügje lehet megint.. semmi nem jo neki... pedig most kímélő üzemben van. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: <_< ;)

lambdaszondám sajnos nincs....Mennyit fogyaszt most?

5.7-et... :D

Na én most gyorsan kikapcsolom a masinát és elhúzok két napra Mátrafüredre...aztán péntek este jövök haza...aztán addig már tok biztosat mondani, hogy szombat reggel ott leszünk e vagy sem...

(Ja aki nem tudná...írtam az osztrákoknak, és nem gond, ha más típus is érkezik...szóval Tomi nó para...mehetünk... :P )

Link to comment
Megosztás:

5.7-et... :rolleyes:

Na én most gyorsan kikapcsolom a masinát és elhúzok két napra Mátrafüredre...aztán péntek este jövök haza...aztán addig már tok biztosat mondani, hogy szombat reggel ott leszünk e vagy sem...

(Ja aki nem tudná...írtam az osztrákoknak, és nem gond, ha más típus is érkezik...szóval Tomi nó para...mehetünk... <_< )

Ök is minnél nagyobb show-t szeretnének.. (audi szétverése) ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.