Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem megy semmit és nagyon nincs annyi előnye a V6-nak, mint amennyivel több vele a szívás. Szerintem.

Ha már Cali tényleg csak turbo. :rolleyes:

Sem'baj.Nekem tetszik, és stabil, erős motor.Nem sportmotor, inkább granturismo.Amúgy nem kerül többe a fentartása, mint egy XE-nek, és klasszisokkal olcsóbb, mint egy LET! ;)

Sokat olvastam a témában, mert én meg fű alatt vectra B V6-t keresek, aztán azé' vok ilyen kitanult! <_<

Link to comment
Megosztás:

Bontóban lenne érdemes vadászni, valami kipróbálásos garival. 15 perc teszt alatt kiderül, hogy jó-e, és szerintem 10-15ért már bőven lehet kapni.

A C20NE légtömegmérője még vitorlás, nem az az indukciós lemezes megoldás, mint a c20xe-hez tartozott.

Nekem már tavaj adtak volna Bethlen Gábor utcai bontóban 5000ért. Aztán kapott a családi omega egy másik lambdaszondát és kiderült h légtömegmérőt se kellett venni.....

BG utcai bontót megtalálod a google segítségével, sajna kerületet nem tudok, csak az utat... Soroksári Auchan közelében van.

Link to comment
Megosztás:

jólvan, persze <_< ;)

ez az auto annyira szép, hogy majdnem eltántorít az Aston Martin imádattól :rolleyes:

Maradj már.... ez ipari tanuló nem lehet - csak átfabrikálták a Gallardot. Technika ide vagy oda, nem olyan stílusos mint a DB9. Csakis AM, ez egyértelmű!

Link to comment
Megosztás:

Amúgy hétvégén vittek egy kört egy Off VR6-al, ami ugye V6 alapból, viszont erre még a biztonság kedvéért dobtak 2 csigát is.

Elég meggyőző volt. Amúgy ő nyerte a SufniTuning különdíjat <_<

Vittek a bajai 3-as Golffal? Még nem láttam, csak hallottam róla. Állítólag 450-500 lóig tudja húzni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sem'baj.Nekem tetszik, és stabil, erős motor.Nem sportmotor, inkább granturismo.Amúgy nem kerül többe a fentartása, mint egy XE-nek, és klasszisokkal olcsóbb, mint egy LET! <_<

Sokat olvastam a témában, mert én meg fű alatt vectra B V6-t keresek, aztán azé' vok ilyen kitanult! :rolleyes:

Azt is nézted már, hogy mennyi egy vezérléscsere és hogy ki és mennyiért vállalja be? Nem egyszerü eset a V6 vezérlése.

És az XE már csak azért is olcsóbb, mert mindenhol szarásig vannak alkatrészek, de a V6 igen ritka.

Link to comment
Megosztás:

Azt is nézted már, hogy mennyi egy vezérléscsere és hogy ki és mennyiért vállalja be? Nem egyszerü eset a V6 vezérlése.

És az XE már csak azért is olcsóbb, mert mindenhol szarásig vannak alkatrészek, de a V6 igen ritka.

Azért van aki bevállalja, és ért is hozzá! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.