Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Azt hittem szerényebb.Olyan 240-250körül saccoltam volna.De ezekszerint kicsit izmosabb :rolleyes:

hehe :mellow:

az igen kevés lenne ..

akkor te nem is tuod mi is leledzik a motorban :unsure:

alacsony komp kovacsolt dugok .. H profilu hajtokar .. Bmw böl szarmazo dogo hütés ..

ARP töcsavaros Hf csavar ARP hajtokar csavar .. Lemezes Cometic HF tömétés

z20let olaj pumpa 30% többet szallit mint a gyari z20leh injectorok 4baron 520cc

most szereltem be épp a Vems WBO2 / EGT szenzort/loggert

szal ez a konfog elvileg olyan 400-450le -t elbir ..

mar csak egy turbo kell hozzá :D

Link to comment
Megosztás:

hehe :rolleyes:

az igen kevés lenne ..

akkor te nem is tuod mi is leledzik a motorban :mellow:

alacsony komp kovacsolt dugok .. H profilu hajtokar .. Bmw böl szarmazo dogo hütés ..

ARP töcsavaros Hf csavar ARP hajtokar csavar .. Lemezes Cometic HF tömétés

z20let olaj pumpa 30% többet szallit mint a gyari z20leh injectorok 4baron 520cc

most szereltem be épp a Vems WBO2 / EGT szenzort/loggert

szal ez a konfog elvileg olyan 400-450le -t elbir ..

mar csak egy turbo kell hozzá :unsure:

rendes mérésen nem voltál még ? vagy az drága dolog ?

Link to comment
Megosztás:

hehe :unsure:

az igen kevés lenne ..

akkor te nem is tuod mi is leledzik a motorban :D

alacsony komp kovacsolt dugok .. H profilu hajtokar .. Bmw böl szarmazo dogo hütés ..

ARP töcsavaros Hf csavar ARP hajtokar csavar .. Lemezes Cometic HF tömétés

z20let olaj pumpa 30% többet szallit mint a gyari z20leh injectorok 4baron 520cc

most szereltem be épp a Vems WBO2 / EGT szenzort/loggert

szal ez a konfog elvileg olyan 400-450le -t elbir ..

mar csak egy turbo kell hozzá :lol:

Húúú hát akkor ez elég komoly technika tárház! :rolleyes:

Saját munka?

Igen nagyon jól hangzik a 400-450ló de elég a 301nehány is vagy nem?

Én csak abból indulok ki hogy láttam a 500lovas civic-et menni és hát az óriási elsőgumi ellenére sem tudta levinni a teljesítményt az útra.

Meg nyilván tartósabb hogy ha nincs a max-on minden.

De javíts ki ha tévedek! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Húúú hát akkor ez elég komoly technika tárház! :rolleyes:

Saját munka?

Igen nagyon jól hangzik a 400-450ló de elég a 301nehány is vagy nem?

Én csak abból indulok ki hogy láttam a 500lovas civic-et menni és hát az óriási elsőgumi ellenére sem tudta levinni a teljesítményt az útra.

Meg nyilván tartósabb hogy ha nincs a max-on minden.

De javíts ki ha tévedek! :mellow:

igen én csinaltam sajat kezüleg ..

amig a 205 ös gumi volt fent allandoan tekerte a kereket 1,2,3 ban

most a 225 el sokkal jobb a helyzet 2 ben már megtapad de valoban 300le is elég ebbe a kocsiba mert igy is

elkuszik az eleje......

ez a 225 ös gumma meg nem marad sztem sokaig mert iszonyat evvel vezetn i a kocsit ha kanyarban nyomvaju van

akkor pl van hogy magatol kanyarodik a kocsi ugy hogy ki sem tom szedni belöle :unsure:

Link to comment
Megosztás:

A tengely más.

Igen én is ezt találtam az eladó álltal közzétett leírásban.Nem tudtam szó szerint lefordítani de rájöttem. :rolleyes:

"Der einzige Unterschied ist das der XE andere Nocken hat und an der Abgasseite andere Bolzen hat,Sonst sind sie identisch."

Amúgy köszi Tom! :D

igen én csinaltam sajat kezüleg ..

amig a 205 ös gumi volt fent allandoan tekerte a kereket 1,2,3 ban

most a 225 el sokkal jobb a helyzet 2 ben már megtapad de valoban 300le is elég ebbe a kocsiba mert igy is

elkuszik az eleje......

ez a 225 ös gumma meg nem marad sztem sokaig mert iszonyat evvel vezetn i a kocsit ha kanyarban nyomvaju van

akkor pl van hogy magatol kanyarodik a kocsi ugy hogy ki sem tom szedni belöle :unsure:

Hát akkor minden elismerésem! Elég gondos tervezgetést igényelhetett! :mellow:

Igen sajnos a "sétálási" hajlamot én is tapasztalom nap mint nap a széles gumik miatt.De nem fogok azért virsli gumikat rátenni mert ilyen útjaink vannak.Meg a 205/225 abszolut nem is extrém.

Más.

Mit gondoltok érdemes lenne az új fej szívóoldalát belűlről felpolírozni?

Mennyire bonyolult művelet?

Link to comment
Megosztás:

Más.

Mit gondoltok érdemes lenne az új fej szívóoldalát belűlről felpolírozni?

Mennyire bonyolult művelet?

Hát önmagában szerintem nem lesz érezhető a különbség, de több tuninggal együtt, illetve a járatok bővítésével már nem értelmetelen dolog. Szerintem elég sok munka van vele, illetve elég nehézkes, mert el szoktak kéreni érte azért pár 10-20 ezret... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Hátsókerék? :rolleyes:

áááá az kicsit nagy munka lenne elég lesz az első is. De gondoltam rá hogy király lenne de belegondolni is rossze mi mindent kellene barkácsolni a kocsin. És szeretném mihamarabb egészben nlátni mert már 3-4 hete darabokban a kicsike :mellow: Meg ahogy nézegetem a hirdetéseket nem találok f25-ös váltót sehol pedig nem szeretném 18-al öosszerakni. De lehet muszáj lesz alakítgatni ott is.

Link to comment
Megosztás:

Nem sajnos, mert pénteken nem tudtam elérni. 7főn beszélek vele és szerintem meg is veszem a cuccokat (max. addig kérek kölcsön).

OK úgyis csinálhatjuk hogyha tudsz kölcsönkérni és postán mihamarabb leküldeni mint csomag de nem utánvéttel, hanem érték nélküli csomagként. És én meg ha tudom mennyi volt azonnal utalom a lóvét és a KÖSZÖNÖMÖT. Hétfőn reggel megtudod az árat dobj sms-t 70/361-5984-re és azonnal utalok. Köszke a fáradozást.

Link to comment
Megosztás:

OK úgyis csinálhatjuk hogyha tudsz kölcsönkérni és postán mihamarabb leküldeni mint csomag de nem utánvéttel, hanem érték nélküli csomagként. És én meg ha tudom mennyi volt azonnal utalom a lóvét és a KÖSZÖNÖMÖT. Hétfőn reggel megtudod az árat dobj sms-t 70/361-5984-re és azonnal utalok. Köszke a fáradozást.

Oksa!!! Nincsmit!

Link to comment
Megosztás:

áááá az kicsit nagy munka lenne elég lesz az első is. De gondoltam rá hogy király lenne de belegondolni is rossze mi mindent kellene barkácsolni a kocsin. És szeretném mihamarabb egészben nlátni mert már 3-4 hete darabokban a kicsike :rolleyes: Meg ahogy nézegetem a hirdetéseket nem találok f25-ös váltót sehol pedig nem szeretném 18-al öosszerakni. De lehet muszály lesz alakítgatni ott is.

melyikbe is megy az mv6 ? :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.