Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Bezzeg a Norbiéra csak 400-at érő fényt dobnál... :mellow:

Azért valjuk be a Casablanca weis nem egy drága szín és a 400-ban tényleg benne lenne a kisebb rohadások kijavítása + csomagtér ajtó falazás meg mittudom én még mit akart + extra dolgok is.

a srác már eladta a kocsit és vett egy Gsi-t :unsure:

Hogyan magyarázta meg a gitt halmot az első lökhárítón? :rolleyes: Na ezért is de jó, hogy eladtam a Gsi-t.

Link to comment
Megosztás:

Pénzért mindent? Azért hogy javuljon a paripa mindent? még stici is leszel ejj ejj.. de ha már itt tartunk nekem is szerezhetsz valami jó kis dögöt :mellow: :unsure: :D

Pénzért? Hmmmm... ezen még nem is gondolkoztam... :lol:

Tomi! Mennyit ér meg neked a csaj? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Csergőben 8400 ft per darab a hátsó szilentem ára...csak gyáriban van...

A bárdiban azt 'aszonták' hogy 2 hátsó szilent van per oldal ...az egyik 2700 a másik 410 ft...

Na most akkor miva?

valaki cserélt már ilyen hátsó hídszilentet?

Jah ige, akinek esetleg hűtő,sütő,konvektor,kazán,konyhacucc...kell az most szóljon mer elhagyom a süllyedő hajót 30 nap múlva...

Link to comment
Megosztás:

Csergőben 8400 ft per darab a hátsó szilentem ára...csak gyáriban van...

A bárdiban azt 'aszonták' hogy 2 hátsó szilent van per oldal ...az egyik 2700 a másik 410 ft...

Na most akkor miva?

valaki cserélt már ilyen hátsó hídszilentet?

Jah ige, akinek esetleg hűtő,sütő,konvektor,kazán,konyhacucc...kell az most szóljon mer elhagyom a süllyedő hajót 30 nap múlva...

UNIX-ra is rápillanthatsz, ott van online árlista, kép, meg minden. Hátul tényleg csak két szilent van összesen.

Link to comment
Megosztás:

Izé ... köszönöm, bár sajna nem tudtam kivenni a szilentek közül melyik az ami nekem kell mert nem hídszilentként van írva és én meg csak ezt a nevét tudom...

bár egyik sem kerül a unixnál 8400-be...bár nem is gyári gondolom...

jó lesz az utángy. is ebből ..nemde?!

UNIX-ra is rápillanthatsz, ott van online árlista, kép, meg minden. Hátul tényleg csak két szilent van összesen.
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.