Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Te veled mi a férfinemiszerv van ma? :unsure: Lópikuláért kötsz belém ma minden topikban? Ha van valmi problémád mondjad mert ezt a hátulrol jövős sunyiságot rühellem kisgyerek. :mellow:

Tomi!

Dobj egy telifényt a bömösre és majd akkor csöndben lesznek... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Te veled mi a férfinemiszerv van ma? :mellow: Lópikuláért kötsz belém ma minden topikban? Ha van valmi problémád mondjad mert ezt a hátulrol jövős sunyiságot rühellem kisgyerek. :rolleyes:

Ne legyél már ilyen buta. Miért veszed kötekedésnek ha valaki nem ért veled egyet?

Link to comment
Megosztás:

Szeretnék egy ilyen lámpát :rolleyes:

Tele van vele az ebay,nem értem miért kell olyan drágán adni :mellow:

Amikor a fehér MTS lámpákat vettem akkor horror ára volt már vagy 2 éve. De mivel kurv@ra tetszett ezért vettem egy párat. Szerintem ne szarozz sokat ha eddig nem ment le az ára (pedig jó régóta ennyi) nem nagyon fog mostanában. Vagy ha veszel drágán utána 2 évvel mint az MTS, bár az sem ment le olyan nagyon csak 30 euróval.

Link to comment
Megosztás:

Látom rossz napod van ma :unsure:

Semmi gáz tök jól vagyok csak a tudatlanok felidegesítenek néha. :D

Tomi!

Dobj egy telifényt a bömösre és majd akkor csöndben lesznek... :rolleyes:

Nem lehet az 800.000 píz minima amit festenék rá azért meg a bitóra tennék gyíkomat. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Ez igaz,de ez nem most lesz :mellow: Ezt kérek majd karira :unsure:

Hát nem értem, hogy hol itt a probléma. Azt kell mondani otthon hogy "jaj, nem 28 a Blitz weekend kettőnknek dárgám, hanem 83. Szörnyű, de már ha egyszer lefoglaltuk... :rolleyes: "

Link to comment
Megosztás:

Hát nem értem, hogy hol itt a probléma. Azt kell mondani otthon hogy "jaj, nem 28 a Blitz weekend kettőnknek dárgám, hanem 83. Szörnyű, de már ha egyszer lefoglaltuk... :rolleyes: "

Öszinteség a nyugodt kapcsolat alapja..... :mellow:.Max elöbbre hozzuk a karácsonyt :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem értem, hogy hol itt a probléma. Azt kell mondani otthon hogy "jaj, nem 28 a Blitz weekend kettőnknek dárgám, hanem 83. Szörnyű, de már ha egyszer lefoglaltuk... :rolleyes: "

Van még mit tanlunia...és sutyiban összedobtam egy turbós GSI-t...ő meg egy lámpán filózik...a tisztesség mintaképe... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.