Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

hmmmm hmmm hmmmmm....nem is néz ki annyira hülyén ha meg van hagyva a zár a csomagtartó ajtón

http://gsi.hu/tmp/Astra_f_072.jpg

a kérdés az, ha leszedem a fekete műanyagot azok a karmokat az alján ragasztva vannak? :rolleyes:

Szerintem meg ha már leszeded azt a müanyagot akkor a zárat is el kell tüntettni.....(van 1 rs nyitó motorom)A Bandi meg 17ért fúj egy elemet.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg ha már leszeded azt a müanyagot akkor a zárat is el kell tüntettni.....(van 1 rs nyitó motorom)A Bandi meg 17ért fúj egy elemet.

mindenképp hagyok egy mechanikus zárat az autón.....volt már olyan, hogy nem gyitott a központi és a csomagtartón keresztül másztam be :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Patent tartó szegecs fejek le flexelése + fényezés! :unsure: De a múltkor erről pofáztam neked és azt mondtad ez nem jó! :rolleyes:

kurv@ nehéz arra figyelni, hogy mit mondasz mert minden mondatod elé beteszed azt a "szedj össze 400e ft-ot lakatolásra" baromságot :mellow:

Link to comment
Megosztás:

"coupe

MODERÁTOR

Profil megtekintése

Barátokhoz felvétel

Üzenet küldés

Felhasználó témái

Felhasználó hozzászólásai Ma, 02:17 PM IP: 82.79.106.46 | Létrehozva: #35832 |

GSI forever (c20xe)"

Anti helyében elkezdeném biztonságba helyezni az aláírásomat... :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Nem mondta még senki, hogy: "A fene kiváncsi a képedre!!!"

:mellow: :rolleyes: :unsure:

Középső újj felmutatós smile! :lol: :D

kurv@ nehéz arra figyelni, hogy mit mondasz mert minden mondatod elé beteszed azt a "szedj össze 400e ft-ot lakatolásra" baromságot smile.gif

Úgyis ez lesz a vége.

Link to comment
Megosztás:

"coupe

MODERÁTOR

Profil megtekintése

Barátokhoz felvétel

Üzenet küldés

Felhasználó témái

Felhasználó hozzászólásai Ma, 02:17 PM IP: 82.79.106.46 | Létrehozva: #35832 |

GSI forever (c20xe)"

Anti helyében elkezdeném biztonságba helyezni az aláírásomat... :mellow: :unsure:

Azért a rangidősséget illik tisztelni... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.