Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

akkor miert nem szolsz nekem .....vagy mar nem beszélünk :mellow:

Mert lehet nem tudtam? :rolleyes: Annyi rémlett, hogy vettél már arról a földrészről cumót de azt nem regélted soha, hogy ott másképp kell fizetni. :unsure: Meg ugye én nem igazán vágom ezt az ebay-es meg hasonló dolgokat hogyan is megy a pénzezés. Na lényeg a lényeg meg foglak keresni a héten és beszélünk.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok arcok tudnátok segíteni nekem?

Nem tudok bemenni az F Astra clubba mert nem enged be, pegig már regisztráltam!

Hihi...

Nincs olyan itt, hogy F Astra Club... :rolleyes:

Az csak egy fórum rész amire Te gondolsz szerintem...Oda pedig ez van írva: "Látható mindenki számára, de csak MVOK és MOTE klubtagok olvashatják és szólhatnak hozzá."

Attól hogy regisztráltál még nem lettél klubtag...csak egy regisztrált user... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Igazándiból a menete érdekelne.Tudom hogy dombornyomott bankkártya kell hozzá,és hogy a paypal honlapján kell regisztrálni.Állítólag nagyon megbízhatóak semmiféle visszaélés nem történt még az adatokkal ahogy olvastam.

Az igaz hogy ők át is konvertálják a forintot ha esetleg dollárba kell fizetni az eladónak?Középárfolyamon talán,tehát jobban járok így mintha váltogatnék.

Szóval ilyenekre lennék kíváncsi.Köszönöm!

semmi gaz nincs vele valoban megbizhato ..nem feltétlenül dombornyomott karyta kell hanem ami ennek megfelel

pl egy MasterCard ami internet kartya nem dombornyomot és nem elektronikus .. csak és kizarolag maualisan hasznalhato a neten fizetéshez

és csak annyi pénzt raksz rá ami kelll a szamla kiegyenlitéséhez igy nem tudnak többet leemelni soha

ök konvertáljak akarmilyen pénznemre a forintot ha te fizetsz vele akkor jo az arfolyam a neked fizetnek akkor annyira nem de ki lehet birni

Link to comment
Megosztás:

semmi gaz nincs vele valoban megbizhato ..nem feltétlenül dombornyomott karyta kell hanem ami ennek megfelel

pl egy MasterCard ami internet kartya nem dombornyomot és nem elektronikus .. csak és kizarolag maualisan hasznalhato a neten fizetéshez

és csak annyi pénzt raksz rá ami kelll a szamla kiegyenlitéséhez igy nem tudnak többet leemelni soha

ök konvertáljak akarmilyen pénznemre a forintot ha te fizetsz vele akkor jo az arfolyam a neked fizetnek akkor annyira nem de ki lehet birni

Igen én olvastam ezekről a "netes" kártyákról,de nekem nem ilyen van hanem egy raiffeisen-es mastercard-om.

Tehát ha én ezzel regisztrálok akkor ők a kártyán lévő pénzt látják,és ha mondjuk rajtuk keresztül szeretnék fizetni ők leveszik azt a pénzt ami szükséges a fizetés teljesítéséhez?Így valahogy?

Link to comment
Megosztás:

Igen én olvastam ezekről a "netes" kártyákról,de nekem nem ilyen van hanem egy raiffeisen-es mastercard-om.

Tehát ha én ezzel regisztrálok akkor ők a kártyán lévő pénzt látják,és ha mondjuk rajtuk keresztül szeretnék fizetni ők leveszik azt a pénzt ami szükséges a fizetés teljesítéséhez?Így valahogy?

Alapban 100 dollárért vásárolhatsz (összesen, ez egy keret), ez minden további nélkül megy a kártyádról. Ha többet akarsz, akkor ellenőriztetned kell magad. Ekkor a Paypal 3 dollár valamennyivel megterheli a kártyádat - a kivonaton meg lesz majd egy kód, amit be kell nekik írni egy formon, és akkor leszel "ellenőrzött user". Azután már annyiért és ott vásárolsz, ahol akarsz. Ja, nem kell aggódni, az ellenőrzés ingyenes, a következő vásárlásodnál jóváírják. Amúgy a Paypal extra sicher szerintem, persze nem kell kiadni a jelszót, stb. de ez minden online számlára igaz. Én szívesebben vásárolok a Paypalon keresztül, mert így csak egy helyen kell megadnom a kártyám adatait, és nem minden egyes fizetésnél minden jöttment eladónak.... szóval szerintem reggelj be náluk bátran.

A német ebayen is már elég sokan elfogadják a Paypalt. (sajnos nem mindenki) Akkor ingyen van az utalás, mert a kártyával való vásárlás díjmentes.... így még spórolsz is.

Link to comment
Megosztás:

Alapban 100 dollárért vásárolhatsz (összesen, ez egy keret), ez minden további nélkül megy a kártyádról. Ha többet akarsz, akkor ellenőriztetned kell magad. Ekkor a Paypal 3 dollár valamennyivel megterheli a kártyádat - a kivonaton meg lesz majd egy kód, amit be kell nekik írni egy formon, és akkor leszel "ellenőrzött user". Azután már annyiért és ott vásárolsz, ahol akarsz. Ja, nem kell aggódni, az ellenőrzés ingyenes, a következő vásárlásodnál jóváírják. Amúgy a Paypal extra sicher szerintem, persze nem kell kiadni a jelszót, stb. de ez minden online számlára igaz. Én szívesebben vásárolok a Paypalon keresztül, mert így csak egy helyen kell megadnom a kártyám adatait, és nem minden egyes fizetésnél minden jöttment eladónak.... szóval szerintem reggelj be náluk bátran.

A német ebayen is már elég sokan elfogadják a Paypalt. (sajnos nem mindenki) Akkor ingyen van az utalás, mert a kártyával való vásárlás díjmentes.... így még spórolsz is.

Köszi Hic a kimerítő választ!Megfogom próbálni mindenképpen! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.