Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hmm.. coupe, Lanti..

Hááát ez jó.. Lanti szép lett! Gratula! Gondolom akkor a lambda hozta.. nekem is cserélve lett, azthittem jobb lesz a fogyim,meg menetteljesítményem is, de nem..

Nem tom mi lehet, lehet gyújtáskábel vagy lehet jobb láb, de nekem 10-11 lityi.. igaz, gyakorlatilag csak Bp.en járkálok vele.. és többnyire rövid távokat..

Link to comment
Megosztás:

Erre csak annyit,hogy surány oda-vissza,utána meg ráckeve oda-vissza,klímával 7,4......és azért adtam neki.... :mellow: :unsure: Jó ez így :D

Debrecen előtt tankoltam teli kúton,elmentem most vele 530km-t és még fél felett van a mutatóm! :lol:

100-as tempóval kb,nekem tetszik!Bár nem gyorsul úgy,mint a GSi :rolleyes: !

Link to comment
Megosztás:

Hmm.. coupe, Lanti..

Hááát ez jó.. Lanti szép lett! Gratula! Gondolom akkor a lambda hozta.. nekem is cserélve lett, azthittem jobb lesz a fogyim,meg menetteljesítményem is, de nem..

Nem tom mi lehet, lehet gyújtáskábel vagy lehet jobb láb, de nekem 10-11 lityi.. igaz, gyakorlatilag csak Bp.en járkálok vele.. és többnyire rövid távokat..

nekem is volt egy olyan kosza érzésem, hogy jobb lesz a menet........... nem is részletezem inkább..........nem lett jobb...... :unsure: :mellow: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

nekem is volt egy olyan kosza érzésem, hogy jobb lesz a menet........... nem is részletezem inkább..........nem lett jobb...... :unsure: :mellow: :rolleyes:

Ezt elsőre nem értettem.. de ha jól vágom, te is arra gondoltál hogy lambda csere után jobban fog menni a kocsi.. én is.. de lehet elötte azért ment picit jobban, mert több benyát adott neki...

De neked legalább a fogyin látszik frankón...

Link to comment
Megosztás:

igen miért mi kéne ??

Igazándiból a menete érdekelne.Tudom hogy dombornyomott bankkártya kell hozzá,és hogy a paypal honlapján kell regisztrálni.Állítólag nagyon megbízhatóak semmiféle visszaélés nem történt még az adatokkal ahogy olvastam.

Az igaz hogy ők át is konvertálják a forintot ha esetleg dollárba kell fizetni az eladónak?Középárfolyamon talán,tehát jobban járok így mintha váltogatnék.

Szóval ilyenekre lennék kíváncsi.Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.