Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezek a szemét oszlopok.Eszer volt szerencsém nekem is hozzá........azt nem értem miért nem terjedtek el itthon az olyan oszlopok amik már angoloknák is és hollandoknál is vannak,hogy a kocsi maga alá tudja gyűrni.....

2 éve a hajógyárin, csúszós úton 1ik okos haver csúszott az oszlopnak sacc. 30-al........én azonnal kipattantam a kocsiból..........Laci4 vontatta haza a romot.

Ekkora sebességnél túlélésről szó sincs :S

Nah jah.. ezen én is elfiloztam,hogy milyen murva erősek ezek az oszlopok!

Emlékezz csak a vácin a kis bravora(asszem az voot) az is szétnyílt...

Háát tényleg gáz.. de sajnos mint irta is valaki.. ez benne van a pakliban.. ha nyomjuk neki.. márpedig nyomjuk, mindig ott a kard a fejünk fölött.. vagy szerencsénk van.. vagy nincs.. :mellow:

Hajógyári.. nah jah.. elösször én se hittem hogy épp csak nekikoccolt..

Lanti.. ez mi? ennyi lett a fogyid? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Érdi leejtőn lefele nulláztál?

:unsure:

Ja.. vagy az is lehet, hogy Coupe megint a service car-t játszotta..

ezzel minden megmagyarázható.. végig Lanti elött ment, és még a fogyi se növekedett :rolleyes:

Most komolyan.. nem mondod hogy a 11-12 literből 6-7 lett!! :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Ja.. vagy az is lehet, hogy Coupe megint a service car-t játszotta..

ezzel minden megmagyarázható.. végig Lanti elött ment, és még a fogyi se növekedett :mellow:

Most komolyan.. nem mondod hogy a 11-12 literből 6-7 lett!! :unsure:

szoval.. lambda csere lett, ja meg termosztát is... pénteke este tankoltam 10,5litert. azzal mentem 100km péntek esti feeling és 30km országut.... hétvége telek lefelé 6.0át irt a bc visszafelé felment 6.4re mert nagyobb volt a forgalom, több kocsit kellet előzni.. max 110es temponál.. remélem beáll igy :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ha esetleg valaki tuningolni szeretné az autóját (virtuálisan :rolleyes: ):

tuning car

Tuning Car Studio is a premiere software package, allowing users to tune their cars with nothing more then the picture of their vehicle.

By uploading a photo of the car to the program, users can instantly change the bodywork color or choose new aluminum rims. Most elements of the car's frame can be changed with the available tools in a second - add new stickers, type words or slogans, or add headlamp eyebrows... in a moment! The program also gives you the ability to shade the head and rear lamps, and the windows.

All the optical car tuning changes can be instantly viewed in the program. The new design can then be printed on paper. During their design work, users can listen to any music they wish, thanks to the inbuilt MP3 player. Using TUNING CAR STUDIO is easy and intuitive. All the tools are thoroughly described in the help file, implemented into the program

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.