Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

csak az meg sztem furán néz ki ha lámpa meg"helyzetjelző" fekete........

"nagy a baj" :unsure: :mellow: :rolleyes:

jah legalább egyet lefényképezhettél volna vagy vmi link róla hogymilyen kb?????

Szerintem meg mivel nincs nagyon abban a vonalban feketeség (pl oldal díszléc) hülyén nézne ki, hogy a lökh.-n van oldalt meg nuku. Megtöri az összhatást amit azzal érsz el, hogy mindent sárgára fújattál.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg mivel nincs nagyon abban a vonalban feketeség (pl oldal díszléc) hülyén nézne ki, hogy a lökh.-n van oldalt meg nuku. Megtöri az összhatást amit azzal érsz el, hogy mindent sárgára fújattál.

aham hát már végképp nem tom............

két tarcsi díszlécet lefújok feketére sztem és meglátom milyen lesz.....

tehát kép?

Link to comment
Megosztás:

Hogy mikor lesz az autón? :rolleyes: Egy próba erejéig holnap biztos feldobom de véglegesen majd csak ha megvan a KW Gewindefahrwerke. :unsure: Mert úgy mutat igazán jól ha rá van ültetve a kerékre. Nem, a nyuszi az itthoni és a kutyu szokott kapni néha csak, hogy a vadász ösztön megmaradjon benne. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

hát István megint megbaszott az 1.8-al... [fejbelövős szmájli] :rolleyes:

Ne izgulj tegnap délután 19:00-körül emberünk is nézett nagyokat a szentendrein (ugyan ez volt csak olyan kékes ezüstös akármilyen szine volt). Ő 360kg nehezebb + 2személyel volt nehéz, + autómata váltós viszont +73le-vel erősebb és Quattro volt. Mi pedig 1506,5kg súlyal + 3 személyel voltunk terhelve. Első gyorsulásra kapot másfél autót (nem tudott rajtolni szerintem és én meg jól kaptam el a váltásokat) másodikra hirtelen megtanult quatroval rajtolni és ott kaptam 1 autót. Ekkor végig a seggében voltam és kurv@ra nem akart elmenni, ráadásul tiporta neki mert a kipufogója magasságában voltam már (ablak lehúzva) és a kipufogóból iszonyat hang jött ki. Amolyan repülőgép süvöltés, szóval nyomta neki rendesen. Szerintem szög gyári volt az autó de hogy a 70le + és ki tudja mennyi NM+ no meg a Quattro nem volt neki elég ahhoz, hogy kiegyenlítse a súlykülönbséget? :mellow: Lényeg a lényeg nem hittem el pedig 2x mentünk. Mindenesetre kapott egy puszit az autó utána. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Atyaég, brutál ez a gumi! Irigyelve vagy. :mellow:

Sorozat 1

Sorozat 2

Gumi

A konyha ékessége! :unsure:

Na milyen? :rolleyes:

Ja meg kaptam hozzá 20db kerékcsavart is. Szóval szerintem annyit emaileztem emberrel, hogy azért lehetett a csere. De szerintem ez is van olyan szép mint amit először akartam. Nincs kedvem visszaküldeni veszekedni az Űber meisterrel ami persze +60 juró a visszaküldés Németországba.A konyha ékessége! :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem kérdeztem! :rolleyes: :D :mellow: :unsure: Egyébként meg majd kiderül és azért nem vagyok benne bíztos, hogy nagy méretben szarlenne. Mert ugye mérettől függ a gumi milyensége, viselkedése az úton. Meg hát több éve pl Essen Motorshown Ferrari, Aston Martin, M6, S Cooper autók a reklám autóik, nem hiszem, hogy adná a nevét ill. autóját ezen cégek sora ha szar lenne. Azokon persze 18-tól fölfelé van a méret. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha jo az EXIF adat, akkor Sony DSC-R1 :unsure:

De sztem sokkal többet számít, hogy ez nem az első sorozata amit el kattintgatott Tomi "bácsi" :lol:

Felnik tényleg nagyon pofásak.. ezt már letárgyaltuk, hogy ebben egyezik az ízlésünk.. bejön ez az "Y" forma...

Mondjuk én is csak néztem elösször, hogy 18" ? :D de naagy.. de a bömbi alatt tényleg eltünik..

Pedig lájtosan csináltam direkt mert nem volt még árnyék. Sajna sz@r idők járnak a kövérekre.
Az a mókás, hogy nem csak a kövérekre.. én elég cingár vok, de mégse bírom a meleget.. izzadok mint a ló.. :mellow:

hát István megint megbaszott az 1.8-al... [fejbelövős szmájli] :rolleyes:

Ezt a perverziót!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.