Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ez most bamba kérdés, de a W1068 jó F16-os váltóhoz? Lehet, hogy érdekelne, ha jó az állapota. Másik: computerednek mi baja? Nekem van egy felesleges. Hátha tudunk egyezkedni. :D

Nem tudom Bobber... :rolleyes: Elméletileg a 8ezres órákat c20xe mocikhoz párosították.Ez talán egy Vectra 2000-é volt.

A comp.-ot már áttettem egy haveroméból is és azzal sem javult meg.Mondjuk az sem biztos hogy bele való volt... :mellow:

A baja pedig az hogy az átlagfogyit és a pill.fogyit meg kétszerezi, a megtehető km-ert ennek fügvényében lekurtítja meg az átlagsebesség is elég érdekes mert soha nem több mint 17km/h. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom Bobber... :rolleyes: Elméletileg a 8ezres órákat c20xe mocikhoz párosították.Ez talán egy Vectra 2000-é volt.

A comp.-ot már áttettem egy haveroméból is és azzal sem javult meg.Mondjuk az sem biztos hogy bele való volt... :mellow:

A baja pedig az hogy az átlagfogyit és a pill.fogyit meg kétszerezi, a megtehető km-ert ennek fügvényében lekurtítja meg az átlagsebesség is elég érdekes mert soha nem több mint 17km/h. :unsure:

Ez érdekes. Én is pont ezért cseréltem le, de nekem megoldotta a problémámat. Gondolom az útjeladó impulzusszáma nem stimmelt. Mindenesetre érdekelhet az óra... :D (az enyém nyúzott. max átbarkácsolom a jeladót)

Link to comment
Megosztás:

Ez érdekes. Én is pont ezért cseréltem le, de nekem megoldotta a problémámat. Gondolom az útjeladó impulzusszáma nem stimmelt. Mindenesetre érdekelhet az óra... :mellow: (az enyém nyúzott. max átbarkácsolom a jeladót)

Laci4 segített már nekem ebben és kiderült hogy az én autómba w1102-es óra való.Na most.......azt nem tudom hogy az enyémben jelenleg milyen van mert számlap lett rajta cserélve és eltünt a w szám.Az mondjuk gyanus hogy nincs az órában légzsák visszajelző lámpa holott van benne légzsák :rolleyes:

Ha gondolod dobok egy képet az eladó óráról.

Link to comment
Megosztás:

Laci4 segített már nekem ebben és kiderült hogy az én autómba w1102-es óra való.Na most.......azt nem tudom hogy az enyémben jelenleg milyen van mert számlap lett rajta cserélve és eltünt a w szám.Az mondjuk gyanus hogy nincs az órában légzsák visszajelző lámpa holott van benne légzsák :rolleyes:

Ha gondolod dobok egy képet az eladó óráról.

Rendicsek, jöhet a kép. :mellow: Remélem ebben van lufi visszajelző. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Rendicsek, jöhet a kép. :rolleyes: Remélem ebben van lufi visszajelző. :mellow:

Ok Bobber megkérem a hugomat hogy csináljon róla egy pár képet mert én ma nem megyek haza.

Este ha minden jól megy felteszem.Az hogy légzsák visszajelző van e rajta nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

De ebben szerintem a gyári háttérvilágítást használja. (azaz égők, vagy ledek) a német arc meg adja hozzá az illuminátoros hátlapot, vagy mi a fentét, amitől olyan egybefüggő lesz a színe.

amúgy csak azt írja a csóka, ha jól értem, hogy az eredeti világítást ki kell szedegetni mert helyette világít a hátlap, amit be kell tenni a számlap alá. (adja hozzá az invertert is!)

Mondjuk én a mutatók köré beledeznék pirossal (kék feliratoshoz)

Nemtom melyiket láttad, de van neki egy pár.

51-n.jpg

81-n.jpg

185-n.jpg

Link to comment
Megosztás:

Aza vicc hogy nem is volt igazán lecsúszva a csati, szemre nem látszott csak mikor a haverom végigment a kábeleken akkor lehetett érezni hogy lötyög és valszeg ott kontaktos...aztán a fém fület meghajlítgatta nekem ami által most feszesen tart a csati a helyén...

Jah igen még valami, ha nekem mégiscsak olyan a km órám hogy nem 'bowdenes' akkor mi van? akkor az 'új' F20-as váltón lévő 'madzaggal' mit kezdjek?

Szerintem senki nem számolja össze szívesen, mennyi píízt locsol a masináiba. :rolleyes:

Lacee! Látod, nem is jutott eszembe, hogy mondjam, nézd meg a csatijátt is a DIS-nek. :mellow:

De legalább megoldva a problem. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Aza vicc hogy nem is volt igazán lecsúszva a csati, szemre nem látszott csak mikor a haverom végigment a kábeleken akkor lehetett érezni hogy lötyög és valszeg ott kontaktos...aztán a fém fület meghajlítgatta nekem ami által most feszesen tart a csati a helyén...

Jah igen még valami, ha nekem mégiscsak olyan a km órám hogy nem 'bowdenes' akkor mi van? akkor az 'új' F20-as váltón lévő 'madzaggal' mit kezdjek?

Tudtommal létezik ehhez valami jeladós biszbasz. Tán a másik váltóból ki is szedhető... vagy hülye-e vagyok?

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos hogy kell a jeladó. Meg kell nézni hogy volt-e a másik váltón.

Ugyanis szedheti az ABS-ről is a sebességjelet ilyen esetben.

Ehhez kapcsolódik kicsit: A vezérlőnek kell a sebességjel, amit a kilóméterórában lévő jeladó csinál? (rajz szerint talán a hetes, vagy kilences lábára menne a vezérlőnek (M2.5 esetén)

Link to comment
Megosztás:

Ehhez kapcsolódik kicsit: A vezérlőnek kell a sebességjel, amit a kilóméterórában lévő jeladó csinál? (rajz szerint talán a hetes, vagy kilences lábára menne a vezérlőnek (M2.5 esetén)

Igen, nélküle egy idő után vészprogramra áll át a vezérlő.

(ami pl nálad magyarázhatja a nem-menést, rángatást)

Link to comment
Megosztás:

Nem biztos hogy kell a jeladó. Meg kell nézni hogy volt-e a másik váltón.

Ugyanis szedheti az ABS-ről is a sebességjelet ilyen esetben.

Erről jut eszembe anno vettem Tőled egy ABS jeladót. Persze azóta sem raktam be, de a hiba amiért eredetileg vettem már nincs :rolleyes: Magától javul meg a ótókám :mellow:

Képzeljétek Apa vett egy lovat életében előszőr (3 hete), és hát eljött az ideje az első versenynek. Il Gattonak hívják a pacit, és én is kint voltam, a futam ma volt még hat előtt :unsure:

http://www.intrex.hu/kincsempark/05_23/2_futam.htm

Kicsit meglepetés, főleg ahhoz képest hogy istállót is 3 hete látott először, eddig valahol vidéken flesselt anyukájával a kutyák közt... (mármint a ló :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.