Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Te rázod meg az autót. :lol: Egyébként egyszerű megoldani ezt a gondot. Amíg nyitod az ajtót és lépsz ki a kocsiból, addig fogd az ajtó fémkeretét. Nyugi, amíg bent ülsz, nem ráz meg, a lábaddal meg szépen levezeted a dolgot és a folyamatos kontaktus miatt nem fog rázni. Én is így csinálom, mert nem akarok állandóan break-elni.

Hihi.. ez jó ötlet.. kipróbálom majd.. néha már már én is felléphetnék valami break esten.. :mellow: :D

+1 kérdés: Hideg motor jól megy, meleg motor nem megy jól. :unsure: Hűtővíz-hőfok jeladó lehet az oka?

szvsz: akár... vagy lambda is.. (szerk. ehh.. már megelőztek ;) )

nem is tudom....eddig volt vele elektromos gond, most van váltó/kuplung és van/lesz motor (vagy gyújtás).....nemtudom mit csináltak ezzel az autóval de durva előélete lehetett :rolleyes:

Én inkább azt mondanám,mit nem csináltak vele..

Mert az én paripám is kapott bőven, de odafigyelést is, nem csak gyilkolást.. igaz nem minden azonnal lett-van javítva, mert én se bankrablásból élek...mindig van egy fontossági listám.. most is :lol:

Link to comment
Megosztás:

És a tőcsavaron nem lazulnak le az anyák?

Reméljük. :rolleyes:

Legalábbis a versenyzős statisztikák azt mutatják, hogy a tőcsavar tartósabb szokott lenni. :unsure:

Megjelöltem a csavarok és az anyák állását, úgyhogy most már látszani fog ha elindul. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan erre a verdára licitálnék.Bár klímamentes......

De pl. EZ frankóbb lenne......... :mellow:

Az elsőt én is nézegettem,de mivel nincs benne klíma így meg se néztem.Jó régóta árulják,gondolom más is hasonloképpen vélekedik......

Törtem a fejem G astrában is,de nekem az F astra jobban tetszik(meg kicsit féltem hogy ellopják).Szerintem sokkal jobban össze van rakva az F mint a G :rolleyes: és nagyobb a csomagtere :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Átjött este a szerelő haverom akinél szokott az autó lenni mostanában.

Megigazított egy csatit ami a kábelkötegből jön, nemtudom a nevét de lényeg hogy a trafóba megy.

Láss csodát beindult mind a 4 henger.

Már nem is tudok mit mondani erre.

De megleste a váltómat és kiderült hogy F18...

Én meg a Dinytől F20at hoztam el.

Mi a különbség akkor e két váltó közt nem tudom, de Diny szerint simán csere berélhető a kettő.

Link to comment
Megosztás:

Átjött este a szerelő haverom akinél szokott az autó lenni mostanában.

Megigazított egy csatit ami a kábelkötegből jön, nemtudom a nevét de lényeg hogy a trafóba megy.

Láss csodát beindult mind a 4 henger.

Már nem is tudok mit mondani erre.

De megleste a váltómat és kiderült hogy F18...

Én meg a Dinytől F20at hoztam el.

Mi a különbség akkor e két váltó közt nem tudom, de Diny szerint simán csere berélhető a kettő.

Csati: valszeg azon vezérli a trafót.. lehet meg van törve a vezeték.

F18: asszem az átéttel a más, meg ha + os, akkor van pindurka speer hatás is benne... de majd megmondják a nálam okosabbak :unsure:

Amúgy tény,hogy jól kifogtad.. mondjuk én is költöttem rá a 3 év alatt,de arányaiban lehet nem annyit mint te.. bár még őssze nem adtam :rolleyes:

szerk: Gyors nagyjából összeadtam.. olyan 700e ft.. mondjuk ebben benne vannak az olajcserék, szűrők, stb stb.

A benya meg 2005.05-től 564 377Ft, 23 021km, 2238,28liter :mellow: (1-2 tankolás lehet nincs benne, de a nagy része igen..)

Link to comment
Megosztás:

Ige ige, már néztem régebben is ezt a táblázatodat... nekem is van ilyen, ha lesz időm közzé teszem csak nekem ugye nem 3 év hanem október óta.

Csati: valszeg azon vezérli a trafót.. lehet meg van törve a vezeték.

F18: asszem az átéttel a más, meg ha + os, akkor van pindurka speer hatás is benne... de majd megmondják a nálam okosabbak :unsure:

Amúgy tény,hogy jól kifogtad.. mondjuk én is költöttem rá a 3 év alatt,de arányaiban lehet nem annyit mint te.. bár még őssze nem adtam :rolleyes:

szerk: Gyors nagyjából összeadtam.. olyan 700e ft.. mondjuk ebben benne vannak az olajcserék, szűrők, stb stb.

A benya meg 2005.05-től 564 377Ft, 23 021km, 2238,28liter :mellow: (1-2 tankolás lehet nincs benne, de a nagy része igen..)

Link to comment
Megosztás:

Én inkább nem írom le mennyit költöttem 2005 szeptembere óta a kocsimra....Szerintem Anti se szívesen írná le :unsure:

Pedig az lenne csak az igazán tanúúúúlságos ;) :D

kicsit félreérthető...a vétalár 3szorosába van eddig az autó :lol:

Nekem meg a vételár volt sok :S háát ezek azok, amikbe nem szabad belegondolni :rolleyes:

Szhéééép :mellow: Csak az a krómtükör meg krómtetőléc... hát... ízlések és pofonok :lol:

jaja.. az bennem is vegyes érzéseket vált ki..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.