Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Még szerencse hogy nem szállt el a kereked!Az lett volna a csúnya bukfenc.

Én láttam a saját kerekem az autó mellett pattogni, mielőtt eltűnt a dzsindzsásban :rolleyes:

Hálisten a borulást azért megúsztam, de dolgozott az őrangyal rendesen. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Igen hát ez a haverom warnyújával is megesett , nem bírta tötyörgést a kerék és kielőzte a verdát...

Önálló életre kelnek ... hihetetlen...

Én láttam a saját kerekem az autó mellett pattogni, mielőtt eltűnt a dzsindzsásban :rolleyes:

Hálisten a borulást azért megúsztam, de dolgozott az őrangyal rendesen. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Bocsi, hogy közbekérdezek, de ezek az X20XEV motorok mennyire tartós konstrukciók?Mondjuk egy Astrában?

Hát literteljesítményből kiindulva tartósabb, mint az XE.

Andrásnak nincs sok baja vele, de én inkább az XE-t erőltetném.

Link to comment
Megosztás:

Képen elégg egyben van.

De akkor ha már nem XE, akkor lehet hogy keresgélnék 1.8ast is. Az biztos jóval olcsóbb még klímásan is és szeritnem nem megy sokkal szarbbul, mint ez.

Az 1.8 kiforrottabb moci ennél.

ebben azért asszem nincs igazad...

a C18Xe és a X20XEV pontosan ugyanaz a két motor... kivéve a dugattyu méretét.

azaz ha az 1.8 jó, akkor a 2.0 is jó...

Link to comment
Megosztás:

Bátyám már 3+ éve használja az X20XEV omegát, égegyadta világon semmi baja nincs vele. Igaz, nem is bántja, elég nagypapásan megy vele. Elkúródott neki annó valami jeladó, meg leömlőt kellett cseréljen az elején, de ezen felül nem nagyon rémlik semmi. Az is benne van, hogy elég jó helyről vette, együtt hoztuk Észak-Németországból.

Link to comment
Megosztás:

Ide is felteszem a kérdést, hátha tudja valamelyikőtök véletlenül.

Volna egy sor4 motorblokk + hengerfej, mennyit lehet azért kapni vasárban ha elviszem valami vastelepre? Mert használtalkatrész piacon értéke kábé 0, azaz nulla forint. (Citroen téma. Nem, nem fordult fel a citroenem :rolleyes:, más szervezéshez kell.) Ha valaki esetleg tudja, ne kíméljen... habár asszem a hf alumínium. Köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.