Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Engem még mindig foglalkoztat a csere,de elötte meg kellene állapodni hogy mennyit dobsz rá az RH-ra,és rá kellene próbálni az autómra :rolleyes: :mellow:

hát nem tom mostanában 9x16-at nézek(tudom h beleérne de kétszemélyes lesz meg ez meg az).......

mit is okoztá a felnikkel?????(görögőzés???)

jah egyenlőre fillérem sincs de majd meglásjuk....

Link to comment
Megosztás:

hát nem tom mostanában 9x16-at nézek(tudom h beleérne de kétszemélyes lesz meg ez meg az).......

mit is okoztá a felnikkel?????(görögőzés???)

jah egyenlőre fillérem sincs de majd meglásjuk....

Van nyomtávszélesítőm is.....

Görgöztettem,meg egy két helyen vissza kellett a peremet rakni a helyére,mert annyira meg volt ütve(halkan jegyzem meg hogy felninként 3 helyen)....HA esetleg mégis a csere mellett döntenénk az anyagi része részletekben is mehet...(ha ez segítség)

Link to comment
Megosztás:

Esti városnézés lesz? Van Bp környékén olyan fekvőrendörös szakasz amit még nem láttunk? :unsure:

Ne szívd a vérem.... :D .Mehetünk oda ahol múlt héten voltunk....Arra nem vállalok felelőséget hogy itt lesz vaalami,de egyenlőre senkinek nincs jobb ötlete :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.