Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tudom Piiista!

Nálad lojálisabb emberkével még nem találkoztam...

Képzeljétek hogy jártam...

Kihívtam a modbil eredetvizsgáló srácot...kijött kéri a papírokat...amik persze otthon vannak...se forgalmi, se személyi se semmi...

Szegénnyel jól kibabráltam, bár nem húzta fel magát a dolgon...udvariasan megkérdezte, hogy mikor tud jönni újra...

Meg is lepődtem...nem győztem elnézést kérni...tök ciki volt... :rolleyes:

Gurulj be hozzánk vmikor a telepre. Két számítógép közt szakítunk erre is időt :mellow:

Link to comment
Megosztás:

kivülről olyan mint egy H astra piciben

Kívülről, igen :rolleyes:

Hosszra nem nagy a különbség...

Viszont Corsában nem szeretnék hátul ülni - egyszer próbáltam, elég volt... :mellow:

Öcsémékkel 3an jöttünk BPre, Zalaegerszegről, egy laza hétvége után. A 2 napra pakolt cucc nem fért a csomagtartóba, és k. kényelmetlenül ültem hátul...

Ehhez képest Astrával mostanában párszor utazgattunk hosszabb távon (2000km++), és azt kell, hogy mondjam, ég és föld...

Link to comment
Megosztás:

piros :rolleyes:

Gondoltam...

Bár kicsit elhúzódni látszk az ügy...

Mert a hitel miatt Detti apukájának be kell menni egy ellenőr elött aláírni...ezt a pöcsséget...csak az a baj, hogy ő most 2 hétig nem fog tudni bemenni...lehet hogy így nem lesz kisautó...Detti nagyon felhúzta magát a bank ezen "ságán"...

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam...

Bár kicsit elhúzódni látszk az ügy...

Mert a hitel miatt Detti apukájának be kell menni egy ellenőr elött aláírni...ezt a pöcsséget...csak az a baj, hogy ő most 2 hétig nem fog tudni bemenni...lehet hogy így nem lesz kisautó...Detti nagyon felhúzta magát a bank ezen "######ságán"...

Hát ez nem jó hír...

Nemtom ez miért jó a banknak... :S

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.