Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen, mert picit olcsóbban adják mint pl a Grande Puncit, vagy a Micu coltot...vagy VW Polot meg hasonslókat, és nem elhanyagolható az sem hogy nagyon eltalálták mint a külsejét mind a belsejét...

kivülről olyan mint egy H astra piciben, belül meg kicsit olaszos, kerek formavilág jellemző...szép...nekem nagyon tetszik...

Link to comment
Megosztás:

Mennyi 170 lovas Astra van :rolleyes: Csak azt nem tudom melyik padon mérik ezt. Biztos attól ennyi hogy hf-es :mellow:

Ezt meg megnézte egy srác tegnap, ha esetleg valaki olyan színtű játszós autót szeretne mint anno QP vagy mostanában IQBéla akkor ez esetleg jó vétel lehet. IIIker, nemrég lakatolva, de azért még van rajta mit csinálgatni, pl tetőkárpit gatter. Ja, és 115 ló :unsure:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...ugras&p=ceg

Itt lakik

Link to comment
Megosztás:

bahhh... ALDL nincs az emberemnek. :rolleyes: Viszont villogtattam hibakódot és most kaptam 31-es és 93-as hibakódokat.

Ha minden igaz, akkor ezek:

Hibás fordulatszám (induktív jeladó)

Hall-jeladó feszültsége alacsony

Most akkor mit nézzek meg? :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Sima cső szerintem.

Szerintem az ilyen "cső a csőben" típusú okosság, a belső cső meglyuggatva persze. Nemtom mért hívják "gázgyorsítónak", a funkciója inkább az lenne, hogy a kipuffban a lángot megfogja.

A gázok és folyadékok dinamikája alapján egy gázgyorsító elvben leszűkíti egy ponton a keresztmetszetet, így ott a kipufogógáz felgyorsul. Na jó, de aztán meg ha rajta van az öblös cső, meg a dob, akkor majd megint lelassul... max. hang szempontjából lehet értelme ilyesminek.

Link to comment
Megosztás:

bahhh... ALDL nincs az emberemnek. :rolleyes: Viszont villogtattam hibakódot és most kaptam 31-es és 93-as hibakódokat.

Ha minden igaz, akkor ezek:

Hibás fordulatszám (induktív jeladó)

Hall-jeladó feszültsége alacsony

Most akkor mit nézzek meg? :mellow:

A hibás fordulatszámot (ha jól emlékszem szagszervizes időszakból) azért mondja mert álló motornál van a diag.

Egyébként a Tech2 "Nincs fordulat jel." megfogalmazást használta. Tehát nem kell vele foglalkozni. A másikhoz nem tudok hozzá szólni. De majd jön Uhuhu Ákos és ő jól kijavít vagy helyesel.

Link to comment
Megosztás:

A hibás fordulatszámot (ha jól emlékszem szagszervizes időszakból) azért mondja mert álló motornál van a diag.

Egyébként a Tech2 "Nincs fordulat jel." megfogalmazást használta. Tehát nem kell vele foglalkozni. A másikhoz nem tudok hozzá szólni. De majd jön Uhuhu Ákos és ő jól kijavít vagy helyesel.

:bólogatós szmájli:

a tech 2 már nem ir fordulatszám hibát, de a tech 1 irhat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.