Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

a fekete is rohadt kényes... Gergő cimborámék fekete polot vettek és minden *** porszem meglátszik rajta...

neolux fehérben nem lehet kapni ? :D

Jah, van tapasztalatom. :lol:

1.) Csak kézi mosó

2.) Mosás után 20 perccel már poros

3.) Bogarakat minden cruising után le kell takarítani, mert beleég a feketébe

4.) minden megláccik rajta :unsure:

Huhhh...most írt, hogy a fekete mellett döntött... :rolleyes:

Höhöhöhöhö..... sorstársak leszünk :mellow:

Viszont a belseje tetszik. Szerintem mutatósabb, mint a sima fekete (ami öcséméknek is van)

Link to comment
Megosztás:

Jah, van tapasztalatom. :unsure:

1.) Csak kézi mosó

2.) Mosás után 20 perccel már poros

3.) Bogarakat minden cruising után le kell takarítani, mert beleég a feketébe

4.) minden megláccik rajta :mellow:

Höhöhöhöhö..... sorstársak leszünk :rolleyes:

Viszont a belseje tetszik. Szerintem mutatósabb, mint a sima fekete (ami öcséméknek is van)

Volt már fekete autóm...Punto is meg a Cabrio is...

Link to comment
Megosztás:

....Pista ez rád is vonatkozik....Könyörögtél hogy csináljuk,téged mégse láttuk.Már nem érdekel ki sértödik meg emiatt,csak nem igazán viselem el olyan emberektől a nagy szavakat akik csak elméletben okosak :rolleyes:

itt már messze nem a pénzről van szó,hanem elvekről....

Bocsánatot kértem, nem vettem ki annyira a részemet a teendőkből mint kellet volna.

Most akkor ezt fogom hallgatni az életem végéig ?

Miért nem tudsz nagyvonalúbb lenni ?

Nem mellesleg megjegyezném te pedig hajlamos vagy átesni a ló másik oldalára és ott már a semmit tudlajdonítod az embernek.

Link to comment
Megosztás:

... és ott már a semmit tudlajdonítod az embernek.

Ezt a részét én nem értem...

Amúgy igaza van Coupenak, mert tényleg elég könnyen igent mondasz dolgokra, (jelen esetben nyomassuk, meg csináljuk) aztán meg nem minden jön össze...

De senki sem hibátlan...kivéve engem... :rolleyes:

Én azért tudod, hogy nagyon kedvellek!!!

Erre hétvégén iszunk is... :unsure: :D :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Ezt a részét én nem értem...

Amúgy igaza van Coupenak, mert tényleg elég könnyen igent mondasz dolgokra, (jelen esetben nyomassuk, meg csináljuk) aztán meg nem minden jön össze...

De senki sem hibátlan...kivéve engem... :rolleyes:

Én azért tudod, hogy nagyon kedvellek!!!

Erre hétvégén iszunk is... :unsure: :D :mellow:

Azt csak úgy értettem, hogy a nem eleget nem egyenlő a semmivel, még ha csak kicsit több mint a semmi.

Igen erős túlvállalásban vagyok mostanában, ha valamire szemernyi reményt látok bólogatok, de soha nem az a célom, hogy bárkit megszívassak.

Link to comment
Megosztás:

Tudom Piiista!

Nálad lojálisabb emberkével még nem találkoztam...

Képzeljétek hogy jártam...

Kihívtam a modbil eredetvizsgáló srácot...kijött kéri a papírokat...amik persze otthon vannak...se forgalmi, se személyi se semmi...

Szegénnyel jól kibabráltam, bár nem húzta fel magát a dolgon...udvariasan megkérdezte, hogy mikor tud jönni újra...

Meg is lepődtem...nem győztem elnézést kérni...tök ciki volt... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Tudom Piiista!

Nálad lojálisabb emberkével még nem találkoztam...

Képzeljétek hogy jártam...

Kihívtam a modbil eredetvizsgáló srácot...kijött kéri a papírokat...amik persze otthon vannak...se forgalmi, se személyi se semmi...

Szegénnyel jól kibabráltam, bár nem húzta fel magát a dolgon...udvariasan megkérdezte, hogy mikor tud jönni újra...

Meg is lepődtem...nem győztem elnézést kérni...tök ciki volt... :rolleyes:

:mellow: bázzz......

Link to comment
Megosztás:

Bocsánatot kértem, nem vettem ki annyira a részemet a teendőkből mint kellet volna.

Most akkor ezt fogom hallgatni az életem végéig ?

Miért nem tudsz nagyvonalúbb lenni ?

Nem mellesleg megjegyezném te pedig hajlamos vagy átesni a ló másik oldalára és ott már a semmit tudlajdonítod az embernek.

Nem haragszom ezt Te is tudod.... :rolleyes: de azért hadd döntsem el Én hogy akarok vállalni valamit a klubbért vagy sem.... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.