Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Figyi ha megveszed nekem én lebontom

Jaaa.. úgy könnyü.. szétbontani én is széttudnám sztem.. elállna itt a parkolóban.. oszt ha kell valami csak átraknám :lol:

Megvenni a nem egyszerü :mellow: :unsure: :D

Cali: mókás..

Nah,húzok melózni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

azt nem tom a turbó hol van benne? vagy annyira pici, hogy nem látszik a direktszűrő miatt? :rolleyes:

ja a 7 sebesség meg 6 előre + 1 hátra = 7.

talán. :unsure:

Tényleg......ne mán....... :mellow:

"komoly vevök hivjanak ! további kérdéseket telefonon várom!!!" :D

Link to comment
Megosztás:

Nah.. ha ezt bontaná valaki, már lehet nekem is lenne belőle valami.. :rolleyes:

Dini: nem akarod esetleg? :mellow:

Ismerem a srácot aki ezt behozta,tőlem is kérdezte érdekel éé,de árba nem mentünk bele ennyiért meg jobb is.Végül is majdnem egy 4kilót ki lehetne belőle szedni de akkor a többivel mi van??

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg nem megy ez a szereléses dolog...

Kiváncsi voltam erre a dudára lekaptam hát a dobbetétet, úgyis kaptam Dinytől ingyé másikat. Meg is lettek (kettő van) leszedtem róluk a sarut, kormányra a saruk vissza, fogóval rászorit finoman, dudákra saruk vissza, szól minden f@sza. Másik dobbetét vissza, ne és itt a baj. Több is. Utángyártott sárvédő továbbra is szarul áll, feszülne rajta a dobbetét. Maga a dobbetét is annyit ér mint amennyiért kaptam, mert az egyik fele le van darálva, épp annyira hogy gyári helyre ne lehessen feltenni. És ráadásul belül magához a karosszériához nincs műanyag bizb@szom amivel odategyem. Ígyhát leszedtem az egészet, most meg irhatok püt...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.