Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

tudom hogy nem ide tartozik de talán ez a legolvasottabb topic és itt nincs is off :unsure:

mi van akkor ha egy kocsinak lejár a műszakija és nincs megcsinálva 5-6-7 évig utána ? késöbb lehet vizsgázatani vagy mit kell tenni ilyenkor...

forgalomból nincs kivonva...

köszi :rolleyes:

István nincs kép a kocsi belsejéről ? :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Pehi irta: "elmentünk Racce Robiékhoz és htá az alapítóbácsi nem hiszitek el vett 1 WV Caddyt és örül neki"

ez komoly ?

pedig anno hogy beszólt hogy az opelfórumon van vw topic meg hogy mindenki más márkájú autót nézegetett :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

mi van akkor ha egy kocsinak lejár a műszakija és nincs megcsinálva 5-6-7 évig utána ? késöbb lehet vizsgázatani vagy mit kell tenni ilyenkor...

forgalomból nincs kivonva...

Ha fizetted a kötelezőt is akkor mehetsz vizsgára.

De mivel nyilván nem ezért:

- vagy visszamenőleg befizeted 6 év biztijét (persze...)

- eladod másnak aki már tud rá biztit kötni, de akkor átiratás

- legjobb amit tehetsz: kivonatod forgalomból ideiglenesen. Egy hónapra vonasd ki, ne többre és akkor utána automatikusan visszaáll a forgalomba. Vigyázz, a default az fél év és ha ki van vonva csak kpm vizsgát tehetsz! Amig ki van vonva addig a papirokkal menj el egy biztosítóhoz és köss rá biztit. Ha visszaállt a forgalomba akkor pedig lehet menni műszakira. Simán.

Link to comment
Megosztás:

biztosítás lenne fizetve csak leműszakiztatva nem lenne...

egyik cimborám jó áron hozzájutna egy törött öreg coupe mercihez amit nem akar még megcsinálni...átiratja meg minden, biztosítást is fizeti csak nem vizsgáztatja le...

remélem érthetően fogalmaztam

Link to comment
Megosztás:

- vagy visszamenőleg befizeted 6 év biztijét (persze...)

Ez az egyetlen, amiben biztos vagyok, hogy nem kell megtenned. Biztit azzal fizettetik, aki a tulajdonos/üzemben tartó. A 6 évet majd lefocizzák az eladóval.

Amúgy szerintem hívd fel valameliyk ocsmányirodát, azok megmondják.

Link to comment
Megosztás:

Ez az egyetlen, amiben biztos vagyok, hogy nem kell megtenned. Biztit azzal fizettetik, aki a tulajdonos/üzemben tartó. A 6 évet majd lefocizzák az eladóval.

Nyilván, de amikor írtam még nem volt szó róla hogy adásvétel is lesz.

Amúgy szerintem hívd fel valameliyk ocsmányirodát, azok megmondják.

Mondanak vmit, de ne higgy nekik! Hallgass olyanra aki tapasztalt roncsautókkal szórakozással és nem a pultban havi 60ért ül :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért még nekem kellene pár dolog,hogy etalon legyen.Tudtam hogy nem fogom tudni abba hagyni... :rolleyes: :mellow: :unsure:

Jah.. most jut eszembe, hogy nem reagáltam.. a légszűrő utáni csőben a levegő hőmérséklet érzékelő van.. attól elképzelhető a hibakód.. bár nem vágom pontosan mi a szitu....

Anno én is cseréltem.. a bilincs magasságában ki volt törve. De nekem semmi gáz nem volt vele utána...

Link to comment
Megosztás:

Azért még nekem kellene pár dolog,hogy etalon legyen.Tudtam hogy nem fogom tudni abba hagyni... :mellow: :unsure: :D

Hát igen...ezt beszéltük, hogy itt most kicsit nehéz lesz abbahagyni...mert mindig lesz valami apróság...amit én még javasoltam Coupenak, hogy a műszerfal pár darabját meg kéne fújni az ajtókárpit színére, mert így az ajtókárpit színe igazából nem kötődik semmihez...

...és nem ártana a hátsó üléssort is mondjuk teli feketére átkárpitozni, esetleg csík szinten abba is belevinni az ajtókárpit színét/anyagát...

Ja én meg ma odacsaptam az OOOO alját...nem kicsit...hiába...rég ültem ültetett autóban...holnap alánézünk, mert szerintem lett nyoma a dolognak... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.