Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Ismét egy kérdésem lenne. Méghozzá azokhoz, akiknek van első felső toronymerevítőjük a gsi-jükben.

Hol/mennyiért vették? Sárga kombisnak olvastam h van (bocs h nem tudom a neved:) )

Sparco-ra 29.500

OMP-re 47.000

Wiechers-re: 42.000 árakat kaptam, ami szerintem borzasztó sok, még a sparcora is.

G

Link to comment
Megosztás:

Az 1.4-eshez még kicsit könnyítened kellene. :unsure:

De a rajtjaid nagyon jók. :lol:

Utoljára akkor rajtoltam olyan jól, mint te, mikor Lacházán voltunk a T&S talin a Pé GSI-jével.

Nekem ez így bőven elég :D

Szerintem is minden a rajton és a váltásokon múlik.Na meg a súly :mellow: :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Albert...bocsi de nem vóóótam netközelben...ha legközelebb ilyen van, hívj fel...és segítek...

De jót kocsikáztam ma is... :rolleyes:

Már 810 km van benne, és még mindig nem kellett a kútra menni... :mellow: :D

Ja meg megállt mellettem egy s2 Lehúzta az ablakot, és elkezte dícsérni az "S"4-et... :lol: aztán amikor megtudta, hogy dízel, elköszönt, felhúzta az ablakot, és laza keresztben távozott... :unsure: :lol: ...Persze a következő lámpánál utólértem, de már nem volt lehetőség csevegni...amúgy nagyon szép darab volt...

Link to comment
Megosztás:

Albert...bocsi de nem vóóótam netközelben...ha legközelebb ilyen van, hívj fel...és segítek...

De jót kocsikáztam ma is... :rolleyes:

Már 810 km van benne, és még mindig nem kellett a kútra menni... :mellow: :D

Ja meg megállt mellettem egy s2 Lehúzta az ablakot, és elkezte dícsérni az "S"4-et... ;) aztán amikor megtudta, hogy dízel, elköszönt, felhúzta az ablakot, és laza keresztben távozott... :unsure: :lol: ...Persze a következő lámpánál utólértem, de már nem volt lehetőség csevegni...amúgy nagyon szép darab volt...

Új barátokat keresel? :lol: Biztos megzavarta a kipufogó hátul meg gondolom be akart próbálni, hogy jobb e az S2.

Link to comment
Megosztás:

Albert...bocsi de nem vóóótam netközelben...ha legközelebb ilyen van, hívj fel...és segítek...

Nem is gondoltam hogy van olyan hogy nem vagy netközelben de aztán egy óra múlva meg kiderült hogy biztos nincs szükség rá.

Oksa legközelebb hivlak, THX

Este elég kevesen jöttök :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.