Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igen ez vasárnap óta van nálam...

1994.10. Havi elektromos cucos+klíma

2.0 16V Ez az a gsi ami a bmw-s videoban van benne mikor a végén elmegy az m3 -as

Lesz vele meló.

Féltengejes mind2 kerék,vizsga nyista,szélvédö csere,lengés csill csere,

Egykét fényezési hiba,szinkrongyürüs váltó,ja és a klíma sem mükszik azt hiszem igy ennyi jutott az eszembe

:roll:

Link to comment
Megosztás:

Igen ez vasárnap óta van nálam...

1994.10. Havi elektromos cucos+klíma

2.0 16V Ez az a gsi ami a bmw-s videoban van benne mikor a végén elmegy az m3 -as

Lesz vele meló.

Féltengejes mind2 kerék,vizsga nyista,szélvédö csere,lengés csill csere,

Egykét fényezési hiba,szinkrongyürüs váltó,ja és a klíma sem mükszik azt hiszem igy ennyi jutott az eszembe

:roll:

A váltóba tudok egy komplett 5. szinkrongyürüt.

Ha F20-as van benne.

Újat Qrva drágán kapsz(ha kapsz!) :twisted: 8)

A féltengely is szóba jöhet mert azt is tudok F20-hoz.

Link to comment
Megosztás:

Visszaírt a Dbilas:

Megkérdeztem, hogy mennyi lenne a gyűjtődoboz a hengerenkéntihez, mert a szívótalprész már megvan... :wink:

Hát írtak egy olyan árat, hogy majd hanyattestem... :shock:

Csak az a szaros műanyag doboz kerül potom 193 EUR-ba a 30 EUR szállítás haza...az barátok közt is 223 EUR ami kb 54 ezer froncsi...

Hát baxák meg annyiért faragok egyet... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Egyszer láttam egy olyan GSI-t, amin még rajta volt a fólia a hátsó üléseken. 60000 km volt benne 8 évesen. Egy müncheni bácsié volt. Na az meg volt kimélve, egy szegedi kereskedésben árulták sokáig elég combos áron 1.79ért. 96os évjárat volt.

Link to comment
Megosztás:

Egyszer láttam egy olyan GSI-t, amin még rajta volt a fólia a hátsó üléseken. 60000 km volt benne 8 évesen. Egy müncheni bácsié volt. Na az meg volt kimélve, egy szegedi kereskedésben árulták sokáig elég combos áron 1.79ért. 96os évjárat volt.

Nem is volt az olyan nagyon húzós..

Az enyém 103e km-rel volt 1.850!!!! re hirdetve...

MOndom neki. szép szép, de ez azért kicsit sok...

Belekötöttem ebbe abba, de csak ilyen "apróságokba" tudtam, h nincs riasztó, nincs benne az emelő(mondjuk miután megvettem adott a srác egyet) :headbang: , meg hogy 3 helyen ki van égetve cigivel az ülés(pont egy parázs méretben, illetve a felső kárpiton is van 1-2 pici nyom.

Mondjuk nem tudom mit csináltak a cigivel... :shock:

Azt hiszem hirtelen csak ennyi volt.. meg kicsit húztam a számat, hogy igy meg ugy, szép szép, kellene is, de ennyim nagyon nincs....(igy is volt, még igy is nagott haraptam) :?

Mire a ######i.. nah joh... 1.650, de ennél alább nem megy..

Mondom, ok, ha a bank megadja a hitelt...

Hát így lett az enyém... szintén elég megkímélt állapotban.. akkor hozták be kintről... még nem is volt magyar rendszáma.

Kapott friss müszakit stb. és ugy lett a kezembe adva...

Sajnos az elmúlt 1.5 év hatásai már jelentkeznek rajta :D :P de azért még most is jó állapotban van sokak szerint.. csak én vagyok túl maximalista :D :oops: 8)

Link to comment
Megosztás:

A rohadás a Molba vagy akárkibe!! Ha jól hallottam a hírekben, szombattól megint 7 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! azaz hét forinttal emelik a benyát!! Azt a jó... anyukájukat!

Igy már asszem 258 lesz a 95!!! ös !! nem semmi!! :/

Bocs.. ez lehet nem ide kellett volna, de hátha közérdekünek számít .)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.