Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Hát előbb utóbb, úgyis ráfizetsz, mert nem nagyon vannak olcsó megoldások minden esetben...

Peti meg gondolj bele: odaálsz valaki mellé és mondod neki hogy turbós a verdád, aztán egy felhúzott c20xe-vel elpicsant... :D

Amúgy az a +40 LE talán nem is annyi amit ígérnek, mert ugye a gyári c20let 204, és az azért kicsit komolyabb alapokon nyuxik... :roll:

Link to comment
Megosztás:

A kövi talin azt fogjuk hajigálni...Bár amennyire utálatot érzek most az egész ellen azt hiszem én nyerném a versenyt...

A szélesítés elvileg péntek délelőttig meglesz... :wink: remélem..

Üdv.: Atommanó

Inkább vidd be a MÉH-be! Alu! Jó pízt kapsz érte és vissza jön valami

kis pénz legalább!

Link to comment
Megosztás:

Biturbót kell a C20XE-re rakni. Sőőt 2hengerre 1-1db dupla torku delortót vagy webert és ugy a turbót. :D

Nyista injector,motor vezérlő...... :D

Szerintem.

Lehet, hogy mégis csak fokozatosan kellett volna visszaadagolni azt a GSÍ-t.

Így túl izmos volt a dózis!Ezek a tünetek! :D :P :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na mornig to evribádi!

Tegnap este beszéltem Szaszával, már 4 kilóért, és 2 kiló hitel esetén is elvihető a verda...Szerintem ez nagyon pöpec ár...

6 kilóból van egy gsi-d, 3 k generál, 3 k kasztni, meg fény, és 1.2-ből azért az így már nem rossz....

Szerintem gondoljátok meg, nem lenne rossz vétel... :wink:

Amúgy én nem tudok konkrét hibájáról, azon kivűl, hogy most pl visít a szervója 2 napja...ez kb 30-ból úgyszintán orvosolható, de a generállal is lehet még várni, mert avval sincs semmi különösebb gond, csak a szokásos hidrotőkék stb...

Szerintem...

Ha nekem most lenne pénzem, már nálam lenne, de most sajna az egy gsi is sok... :roll:

Link to comment
Megosztás:

nem vagy vele 1edül tökös, csak neked legalább megy is :D

bazstól ma kapok árat toronyra...

utána bevásárolok és összepakolom és szépen összerakom kijavítgatom minden hibáját őszig, majd indul az Anti elleni projekt :P

mondd még1x

mondd még1x

geri mulató.... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.