Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nálam is hasonló sorsra fog jutni mert ótvar ahogy kinéz és lefényképeztem az autót szemből....majd Photo Shop és eltüntettem a koptatót virtuálisan kiváncsiságból. Egyből javult az optika a kocsinak. Meg gondolom a légellenállás is jobb lesz 1 picivel :D

Link to comment
Megosztás:

PetiGSI!

Nekem a koptató - mármint ha a legalsó gumicsíkról beszélünk az első lőkös alján - nem csavarokkal volt rögzítve, hanem szegecsekkel. Akkus fúróval kellett lefúrni a "fejüket" alulról, de abszolút nem nagy dolog. Kb 10 perc.

Üdv:

Mező

Link to comment
Megosztás:

Aztec nekem nyugodtan elmondhatod Antinak honnan van zséje mert legalább ötletet meríthetek pénzszerzési praktikákból :wink:

:D

Egyébként a koptató fehérre van lefestve még előző tulaj is kent rá vmi igénytelen "diszperzitet" vagy mit..............semmi keresnivalója a kocsin :P

Link to comment
Megosztás:

ELMÉLETI TEÓRIA KÖVETKEZIK:

Egyik ismerősömnek van egy KKK24-e. Azon elmélkedtem,hogy mi lenne ha szereznék egy LET leömlőt és felraknám a töltőt majd a KS hengerfejből becsövezném az olajat a turbónak.......éés.....izé......valami irdatlan gyenge MAX. 0.2-0.1 BAR nyomást rávezetném a levegő beáramlóhoz. Ez megoldható lehet vagy irdatlan nagy baromság?! Ha megoldható kellene hozzá intercooler is?!

(Szóval egy ilyen lightos kisnyomásu turbócskára gondoltam ami ha csak annyit tenne,hogy a motor szívási energiáját segítené akkor már fürgébben mozogna picit a motor) nemde? És mivel a sok nyomás elmenne ezért lehetne szerezni egy tuti lefújó szelepet ami állati feelinget adna :D :P :D :D :D :D :lol:

Tudom hülye vagyok :oops:

Link to comment
Megosztás:

A lefújó szelephez nyomás is kel ám... :wink:

A 0.1-0.2 bárnak meg semmi értelme, túl sokba kerül a semmiért...

Ha mehg feljebbhúzod akkor kellenek a kovácsoltvas dugók, turbós heng fej(sem árt), réz gyűrűk, kipuff átalakítás áteresztőre, turbós légtömegmérő, bár ez nem muszáj(csak illendő) stb.

Szóval szeritnem hülyeség... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.