Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Laci, ezt most találtam a Duenen:

Adatok :

Opel c20xe motorhoz 5db(1-4 henger+1gyujtás)gyári(Beru)gyertyakábel eladó, használt de jó állapotban.

Ár :

8000Ft/db

Elérhetőség :

06/20-212-82-52

Az árat nem igazán értem, de hívd fel és beszéld meg vele.

Link to comment
Megosztás:

Ejjj...van egy GSI-s kérdésem. :D

Az első lökhárító alatt van egy gumi rész "csíík" azt le lehet szedni valahogy? Nincs vmi rajz vkinek,hogy hogy van ez a sok müanyag felaggatva a kocsira?

ha a koptatóra gondolsz, akkor én tudom, hogy kell leszedni :wink:

mert én már megtettem

Link to comment
Megosztás:

Lett hát!

Sonique szerint jó egészségnek örvend, tényleg pár ezer km van benne, nem volt még síkolva, csak át kell pucolni szépen...

Benne vannak az úgyszintén jó állapotú gyári (HFel-egy idős) szelepek is... :wink:

Szóval hétfőn vagy kedden kicsere, aztán felgyújtom, ha füstölni fog...vagy elviszem valami indiánrezervátumba, hogy hadd szórakozzanak vele a rézbőrűek... :roll:

Link to comment
Megosztás:

.........Szóval hétfőn vagy kedden kicsere, aztán felgyújtom, ha füstölni fog...vagy elviszem valami indiánrezervátumba, hogy hadd szórakozzanak vele a rézbőrűek... :roll:

Neharagudj Anti de ezt írtó jól leírtad.............majdnem meghaltam a nevetéstől. :smt043

Kess: Egyébként arra a "koptatóra" gondolok amit bőszen koptattam és picit hiányos a fényezése. Azt mondjátok,hogy csak csavar és lejön? Milyen csavar? Sima vagy vmi spéci thorx az is?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.