Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mornin' galz :D

Nah mi a 7végén spanom turó pintoját tettük össze. 30 óra szerelés, 4 ember és pikk pakk lett a járat csupán 1-2 apróság van vele...

Szal nemsokára betoljuk a gsit a műhelybe és csinázzuk...

Egyelőre úgy néz ki,h suxx van, me a tornyok cserések - mintha kicsit szét lennének rohadva....

Anti, Mélykék SRY láttam keresetetek, de telót csak tegnap éjjel láttam újra :P

Link to comment
Megosztás:

Áááááá, hagyd el :P

Mondtam is Antinak, hogy valamiben, vagy valakiben nagyon benne vagy, biztos azért nem veszed fel a telefonod

is-is volt a dolog :D

Te ismersz öcsseeee :D

kész lett a 307

DSCF1016.JPG

1.4gt motor összerak, bepakol, lakatol, futómű,stb...

jah s 1edi kipuuff renccer aminek eredménye,h v8 hangja lett a vasnak nemkicsit....

DSCF1026.JPG

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg kész a generátor.. 22lett a vége.. elvileg "csak nekem ennyi,mint törzsvendégnek,és a fiam ex-osztálytársának" LOL

Mennyi lett volna anélkül.. :wink:

Bár azt mondom, nem vészes ahoz képest, hogy tényleg lelkiismeretesen csinálta az öreg.

Mondjuk azért kiváncsi lennék, mennyi a 2 csapágy, a forgórész csúszóérintkezője, a szénkefék, tartókkal együtt..

Ezek lettek cserélve..

Erre jön még a munkadíj, és igy lett 22

Mondjuk foglalkozott vele az öreg eleget, ahogy már fentebb írtam egyszer..

És szépen vissza is rakta... még a kábel se lóg mint régen, hanem meg van fogatva valohol a motor mögött valahova :thumbright:

Apróság, de ....

Szóval ennyi... annyit még hozzátett, hogy mákom van.. eddig ahány delphi generátor járt nála, egynek se élte túl az elektrónikája .. pláne nem ilyen kakaót...

Jah.. és 100A es a generátorom :D

Nah megyek, mert kicsit szétszedtem a vasat, és még folytatom, aztán meg az összeszerelést :wink:

Link to comment
Megosztás:

nem hanem a faken nem húzott be csak minden 3. indításra és volt köztünk egy iszonyat elektromos hekker srác ő javította....

27 órát dolgoztunk a 2 vason 4en :P

most hívogatom a bontókat torony ügyben, me' bazs száma ugrott, mikor a telóm Kess háza előtt ugrott :D

ha ilyen ütemben tudunk dolgozni még idén kész lesz a dzsi esz ájj 8)

Link to comment
Megosztás:

Uhuhu:

öööö.. izé.... rosszul fogalmaztam.. nyelvtanilag helytelen volt a mondat, azért e félrelépés.. izé.. értés :wink: :oops:

Valójában így kellett volna írnom: "csak neked ennyi,mint törzsvendégnek,és a fiam ex-osztálytársának" - édezet a szakitól....

Peti: titok.. készülök, hogy ne tudj megverni :wink:

Egyébként mindent.. a fél motor a szobámban van :D :P

Nah joh.. nem.. csak kicsit takaritgatok... tod motormosás :D :D

Jövő héten meg megyünk venni pár alaktrészt, ami tönkrement :twisted: :D

Viccet félretéve, csak tavaszi nagytakarítás a motortérben...

pár dolog leszed.. kiszed.. csatik szétszed megtakarit kontaktisztító.. WD40.

Új szürők... gyertyák... meg nézegetem hogy néz ki a verda.. meg a csövek, harangok.. mi csilingelhet... szal ilyesmi... valójában semmi amitől jobb lenne.. max rosszabb :D :lol: 8)

Majd lesznek képek.. de most futok.. hazakisérem barinőmet.. aztán ha még nincs sötét, folytatom....

Link to comment
Megosztás:

Háhhh.......én meg ma teszteltem. Egész jó eredménnyel (kopp kopp kopp)

Helyszín 2/A gyorsforgalmi út. Göd magasságában jövök vissza Pestre és Göd felől felhajt a 2/A-ra egy Honda Integra TypeR. Mondom magamban ez LOL most legalább van ok,hogy megnézzem mi is van a géppel valójában.(ugyis végsebességet akartam próbálni)Így is tettem szépen,finoman( :twisted: )elkezdtem gyorsítani a járművet és a pofám leszakadt mikor a Hondás Johny és közöttem láthatóan csökkent a táv. :shock: Erre elővettem a tartalék powert és nyomás........22x km/h-ig le sem vettem a lábam a gázról :D Távolság nem hogy csökkent de 170fölött kifejezetten nőtt a javamra :P :D :D :D :D

Kiváncsi lettem volna a mókus arcára,hogy mit vág :lol:

Annyi szóljon előnyére,hogy ha jól láttam 2 napszemüveges 8) tag ült a kocsiban én megy egyedül. De szépen és egyenletesen gyorsult a GSI ami nagyon tetsztett. (Remélem a Hondásnak is) :lol:

Emellett lehet,hogy csak mákom volt meg minden izé de látszott,hogy a tag is tiporja neki rendesen :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mondtam Peti, jó lesz az :D

Én meg gyakorolgattam az indulást ma este hazafele egyedül az úton. Kicsit hülyén nézett ki, de senki sem látta :D

Viszont napközben kétszer is bevillant a motorkontroll lámpa. Erre is csak azt tudom mondani, hogy remélem ez is jó drága lesz............ De remélem többet nem jelentkezik. Remény hal meg utoljára. Meg d?l össze a költségvetés :P

Link to comment
Megosztás:

Nálam már régota diszkózgat :D :P És nem tudjuk mi lehet, mert csak néha csinálja(jellemzően ha meghajtom), illetve csak nagy sebességnél állandósúl.. (140km/h felett). de amint alámegyek elalszik..

És nem maradt bent semmi hiba.. legalábbis a strobi szerint(kivillogtatás).. :evil: :evil:

Ez a legrosszabb.. amikor érzed, h vmi nem kóser, de rohadtúl nem lehet tudni mi :?

Mondjuk az utsó "gyorsítás" tesztünkből is látszott, hallatszott h vmi nem stimmel... biztos emlékszel.. :D de legalább jól lassúl :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Szóval hengerfej....

mivel már tényleg minden ki lett cserélve és többször is teljesen szétszedve, (8 szerelő nézte Patyinál) és nem találtak semmit, így maradt a hengerfej...

Valószínűleg el lehet repedve valamelyik szelepvezető mellett....

A nagyobb gond, hogy ez valószínűleg a gépműhelyben repedt el, és nem valószínű hogy ezt nekem bárki is kifizeti... :roll: szóval, hogy Sonique szavaival éljek: "Szopóágon vagyok, de elég erősen..." :roll:

ÜDv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Lakatos ügyben a következőre jutottam...

Ha csak 8 colos menne alá, vagy picivel kisebb és nem lenne szanaszét rohadva az ívem, akkor egész olcsón ki lehetett volna húzni, ami így is megtörtént, de végülis, hogy később se legyen gond így kicst izgisebbre vettük a figurát (Nem enged 3 centit az anyag... :roll: és könnyen szakad elvékonyodik, máshol behorpad...) már a hátsó lökös is benne lesz az akcióban...

Árakat meg mindent élőben majd Fóton!

A srácot egyébként a Subarus Attila ajánlotta, és tényleg korrektnek tűnik...

Bár olcsó így sem lesz, de nem is sablon alapján készül...

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Töki úgy néz ki 4 körül meglépek bentről és akkor elviszem hozzád is a cuccokat!

Ha tudod plz smsben told át a pontos címet!

Már alig várom,h találjak tornyot és felxelhessek és beálljak én is a mozgóképes gsisek táborába, ugyanis elegt voltam már ezen az oldalon :D

Link to comment
Megosztás:

Lakatos ügyben a következőre jutottam...

Ha csak 8 colos menne alá, vagy picivel kisebb és nem lenne szanaszét rohadva az ívem, akkor egész olcsón ki lehetett volna húzni, ami így is megtörtént, de végülis, hogy később se legyen gond így kicst izgisebbre vettük a figurát (Nem enged 3 centit az anyag... :roll: és könnyen szakad elvékonyodik, máshol behorpad...) már a hátsó lökös is benne lesz az akcióban...

Árakat meg mindent élőben majd Fóton!

A srácot egyébként a Subarus Attila ajánlotta, és tényleg korrektnek tűnik...

Bár olcsó így sem lesz, de nem is sablon alapján készül...

Üdv.: Atommanó

képeket nem csináltál??

vagy még nincs is kész?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.