Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ejjj....végre megy a forum. Szemét hackerek :axe:

Tegnap jó volt egy kis gsi-s összeröffenés csak a végén sík ideg lettem mert Atom és Sonique meg mélykék kollega elhúztak előlem én meg az enyhén bejáratós motorral lemaradtam :evil:

Este már azon voltam,hogy széthajtom ezt a vackot................. :evil: De győzött a józan ész ugyhogy nyugiban haza gurultam :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nyugi srácok jó volt ez így ahogy volt. Nekem tetszett az este :P

Lehet picit túlzottan figyelek arra a pár km-re ami alatt nem nagyon kéne hajtani a gépet de a gépműhelyes és a szerelő is ezt tanácsolta az uj szelepek és szelepvezetők miatt :wink:

De legközelebb már megzargatom én is a gépezetet :D

Utánna elmentem Tescoba vettem fagyállót,hogy picit utána töltsek mert kevés volt a víz (remélem nem eszi :!: )

Meg vettem hiper-szuper tuning izzókat amit ott a helyszinen be is varázsoltam a gépbe pár csöves társaságában :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap láttam ,éreztem a füstöt :?

Tényleg kegyetlen volt. Főleg mikor megküldtétek és padlóztad a gépet.

Majdnem megfulladtam egyszer mert letüdőztem az utastérbe jött füstöt.......ejjjj......igazi James Bond effekt volt :D

Mikor nem küldted neki akkor viszont nem is volt vészes a dolog.

Milyen hengerfej lesz? uj?régi? kS? Cossi?

Link to comment
Megosztás:

Ejjjj most jöttem meg. Elmentem egy teszt körre. Vegyes érzelmek keringenek bennem. :?

Árpád híd budáról pest felé a budai villamos megállótól a pesti szakasz villamos megállójáig kb.40km/h-ról(2-es fokozat) 170km/h-ig tudtam csak felgyorsítani. :D Nekem úgy tünt mintha régen jobb eredményt értem volna el. :wink:

Szentendrén az ömv kúttól(Bp.-felé) a Budakalászi leágazásig (felüljáró) 180km/h itt mintha elértem volna 200km/h-t. régen. Mondjuk annyi,hogy nem egyedül hanem egy haverommal voltam aki sacc. ~70kg.

:roll:

Inkább megyek aludni és picit töprengek,hogy most mi van..........

Link to comment
Megosztás:

Ejjjj most jöttem meg. Elmentem egy teszt körre. Vegyes érzelmek keringenek bennem. :?

Árpád híd budáról pest felé a budai villamos megállótól a pesti szakasz villamos megállójáig kb.40km/h-ról(2-es fokozat) 170km/h-ig tudtam csak felgyorsítani. :D Nekem úgy tünt mintha régen jobb eredményt értem volna el. :wink:

Szentendrén az ömv kúttól(Bp.-felé) a Budakalászi leágazásig (felüljáró) 180km/h itt mintha elértem volna 200km/h-t. régen. Mondjuk annyi,hogy nem egyedül hanem egy haverommal voltam aki sacc. ~70kg.

:roll:

Inkább megyek aludni és picit töprengek,hogy most mi van..........

Azt mond meg mire jó ez? Miért kell szét K@rni a motort meg a

futóművet ilyen szar úton? Az lessz a vége, hogy megint

elvonási tünetek lessznek! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Ejjjj most jöttem meg. Elmentem egy teszt körre. Vegyes érzelmek keringenek bennem. :?

Árpád híd budáról pest felé a budai villamos megállótól a pesti szakasz villamos megállójáig kb.40km/h-ról(2-es fokozat) 170km/h-ig tudtam csak felgyorsítani. :D Nekem úgy tünt mintha régen jobb eredményt értem volna el. :wink:

Szentendrén az ömv kúttól(Bp.-felé) a Budakalászi leágazásig (felüljáró) 180km/h itt mintha elértem volna 200km/h-t. régen. Mondjuk annyi,hogy nem egyedül hanem egy haverommal voltam aki sacc. ~70kg.

:roll:

Inkább megyek aludni és picit töprengek,hogy most mi van..........

Nem tudom pontosan, hogy mikor mit mértél és hogyan, de ha nincs érezhet?en nagy különbség, akkor szard le. Ha szép hangja lett, és megy kábé úgy mint el?tte, akkor jól jártál (habár nemtom mibe került :wink: )

Valójában az ember érzékei roppant nagyokat csalnak. Meg attól is függ, hogy mikor milyen az id?, gumik, rajt, stb. Menniyre széles utcán mész, attól is függ a sebességérzet. Szerintem egyetlen többé-kevésbé komolyan vehet? mérés van: kettesben kétezres fordulaton lepadlózod, felküldöd tiltásig, közben méred stopperrel.

Például ami sztrítrészing címen fut, az valójában ki-tud-jobbat-indulni játék. Szinte legkevésbé szól az autóról. Tegnap el?tt egyik srác egész szépen elpicsázott engem egy 2.0 8v astrával, pusztán mert nem porból indult mint én, normális gumija volt és gyakorlott induló volt.

Utána hazafele menet indultam egy 1.6 vti civic-kel, alig maradtam le róla, szóval a kocsimban sincs hiba.

Ha szép hangja van és jól húz, ne adj olyanokra, hogy "régebben mintha itt nagyobb sebességet értem volna el". Lehet, hogy nem volt éppen ellenszél. Vagy más a guminyomásod. Vagy másik sávban voltál, ahol más beton van, egész más a kerék gördülési ellenállása, aminek hatása nagy sebességnél igencsak érezhet?. Jó lesz az, ne parázd túl :D

Ja, és rossz úton ne hajtsd, ahhoz nagyon drága. :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.