Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ejjj.....ahogy látom Future kollega is belenyúlt a jóba. Én csak ma viszem vissza a gépet kontrollra meg 1-2 alkatrész cserére. (csavarok) meg szíj feszítés miatt mert valami picit nyekereg. :x

Ma reggel a forgalomban érdekes volt,hogy nem hallottam a saját motorom hangját :D Tiszta japó feeling volt..........

Link to comment
Megosztás:

Tegnap írtad,hogy jött privibe,hogy merre is toljam de nem érkezett meg a az üzenet :shock:

Ma már tényleg kiugrom Szeles doktorhoz vissza rakja a hiányzó müanyagokat ,meg kicserél még a szervó szivattyú tárcsáján ami a főtengelyen van 6db csavart és utánna ráérek :D Vihetem a "japó imitátort" megmutatásra :P

Link to comment
Megosztás:

Petya! ha már mész ki, megkérdeznéd nekem a Gabitól, mit mond a generátorra? árra lennék kiváncsi, bár bevallom már holnap reggel 10re bejelentkeztem ide egy szakihoz.. nem mindegy, aksival mennyit megyek :oops: no meg az se, hogy még aznap mehetek vissza érte...

thx

(delphi generátor, valszeg diódahid+feszstab kuka klimás vas)

Link to comment
Megosztás:

Petya! ha már mész ki, megkérdeznéd nekem a Gabitól, mit mond a generátorra? árra lennék kiváncsi, bár bevallom már holnap reggel 10re bejelentkeztem ide egy szakihoz.. nem mindegy, aksival mennyit megyek :oops: no meg az se, hogy még aznap mehetek vissza érte...

thx

(delphi generátor, valszeg diódahid+feszstab kuka klimás vas)

Laci !

Ha Delco-d van, akkor beszél Sonique kartársal, mert pont a múltkor mondta, hogy amikor felújították neki - illetve cserélték mert vitte a régit, hozta az újat - valamii plusz vezetékkel oldották meg az ezen tipusú generátorok nem túl megbizható működését :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.