Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Anti még jó,h a spano közé vagyolde a pályán sajnos már ez nem lesz annyira olyan vicces, mint tavaly.

Akkor még nem ismertem minden procikáját a gépne éstsai és így megvolt az élmény. most meg bbiztos oda fogok állni napi 20 alkalommal egy 60 lóval komolyabb vasnak :D

nem ettem meszet báz :P

Link to comment
Megosztás:

kössszönöm tezsvírem az általad felajánlott sajtburit, de ha mr minden áron akarsz nekem fizetni, akkor azt a sajtos burgert fizesd nekem akinek a képét linkeltem.

Megtekerném a bringát, de félős h közelebb a generálhoz, mint a szalaghoz, melyről lejött vagy lecsúszott :D

Lesz ez még ícsse kollega :P

Link to comment
Megosztás:

Nah........elhoztam a gépet. :D Indítás után KUSS van :P Nem csattog ,nem kerreg semmi. De lehet halkan hallani vmi kis ciripelést és sztem az uj szelepek. szerintem. :roll:

Most éjszaka megyek egy picit kivi vagyok,hogyan változik még a hangja.

Mindenesetre nem rossz. Kicsit letisztítottam a gépet meg mentem vagy 70km-t majd a vácin gyorsulni is akartak velem..........de sajnos ez még várat magára. Tiszta gagyi gyereknek néztek a (BMW-sek),hogy 60-70-el döcögök.De ez van...........félig bejáratós nem cseszem szét. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.