Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Nem tudja valmelyik gsi tulaj esetleg hogy mennyibe fáj egy féltengely a Gsi-hez?

nem cserélt vlki mostnaság.,ja és még egy szélvédö ár is érdekelne, ha valki tud informáciot adni azt megköszönöm.. :roll:

Vagy az eladok-keresek be kellet volna be csapnom a kérdést... :shock:

Link to comment
Megosztás:

Hy Goofy!

Csak egy ötlet:

Ha cserére szorul a adolog, akkor miért nem cslibra féltengelyt raksz bele a hosszú helyett... :roll:

Nem fog úgy elpörögni a kereked.. :wink:

F20-as váltóval egyben tudok most éppen eladót...

Hívd, fel aztán beszéljetek (Hivatkozz rám: Virágh Antal - hátha kapok majd belőle jutalékot... :D )

Kiss Lajos : 06-209-122967

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Hy Goofy!

Csak egy ötlet:

Ha cserére szorul a adolog, akkor miért nem cslibra féltengelyt raksz bele a hosszú helyett... :roll:

Nem fog úgy elpörögni a kereked.. :wink:

F20-as váltóval egyben tudok most éppen eladót...

Hívd, fel aztán beszéljetek (Hivatkozz rám: Virágh Antal - hátha kapok majd belőle jutalékot... :D )

Kiss Lajos : 06-209-122967

Üdv.: Atommanó

Kösszönőm majd meghivlak egy csokira :P :wink:

Link to comment
Megosztás:

az nem jerryé volt?

mégse lesz bömbi?

amúgy 12.-én az előző vasad szép kis műsort adott elő :D

Hát ugy nézki,hogy nálam lesz 1,5 hét mulva,de rendbe kell rakni rendesen 3 hónapja be se volt inditva,meg kicsit le van amortizálva,de zsir a gép..

Nem lesz Bmw egynlőre ,mert ami nekem kéne coupe az 1.8 millio és nem adok ennyit egy 10 éves autoért akkor inkább egy Gsi ugy is hiányzik az érzés mikor lefektetem a bal oldali kicsi órát :P

Igen itt lakik a srác melletem,hát sajnálom a kis gépet mostanra már teljesen szét küldék pedig nálam semmi baja nem volt,de azért jó érzés láttni a régi vasat :wink:

De ahogy olvasgatom itt a forumot neked sem mükszik rendesen?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.